Jak zagadać

Do obcej dziewczyny?

Jak zagadać do obcej dziewczyny?

Już któryś raz z kolei jedna z moich znajomych zamieściła tego typu zdjęcie na swojej tablicy na Facebook. Pewnie jak łatwo się można domyśleć, cała masa jej koleżanek zaczęła ostro likować to zdjęcie :)

Korzystając właśnie z tej okazji postanowiłem napisać krótki artykuł zwracając uwagę na kilka istotnych rzeczy, a jedną z nich jest ciągle powtarzające się pytanie wielu facetów a mianowicie:

JAK NAJLEPIEJ ZAGADAĆ DO DZIEWCZYNY?

Głównym problemem jest oczywiście przysłowiowa pustka w głowie.

  • Co mam powiedzieć jak podejdę?
  • O co się zapytać?
  • O czy mam rozmawiać z dziewczyną itp.?

Każdy facet chce otwierać dziewczyny niczym Tom Cruise w Top Gun. Chce być czarujący, wesoły, nienagannie wyglądać i sprawić, że jednym spojrzeniem kobiecie ugną się kolana i wpadnie wręcz w hipnotyczny stan zauroczenia.

Cały ten nacisk położony na idealne podejście i zrobienie piorunującego pierwszego wrażenia sprawia, że  faceci zaczynają wręcz panikować, co w rezultacie kończy się oczywiście na niczym. W internecie jak zawsze możesz znaleźć jakieś teksty na podryw dziewczyny. Czy jednak znając 20 otwieraczy i ucząc się ich na pamięć będziesz miał dobre efekty? Nie nie będziesz miał!

Nawet najlepszy tekst nie zadziała, jeżeli nie będziesz miał wprawy i nie stanie się to dla ciebie czymś naturalnym. Recytując wyuczone teksty będziesz po prostu sztuczny i kobieta to szybko zauważy. Całkiem inna będzie jej reakcja jeżeli z uśmiechem i pełnym luzem podejdziesz do niej i zagadasz mówiąc: „Cześć jestem Adam. Jak masz na imię?”, a całkiem inna jeżeli poddenerwowany, spięty i z załamującym głosem zaczniesz bajerować dziewczynę jakimś internetowym tekstem.

JAK ZATEM WYPRACOWAĆ W SOBIE LUZ I SPOKÓJ, ABY POTEM JUŻ W ODPOWIEDNICH SYTUACJACH DOKŁADNIE WIEDZIEĆ JAK ZAGADAĆ DO OBCEJ DZIEWCZYNY?

Zapewne wiele osób się teraz załamie, ale nie ma innego wyjścia jak tylko podchodzić, rozpoczynać rozmowę z kobietą i sprawdzać jej reakcję. Nie ukrywam że na początku może być ciężko. Będziesz spięty, zdenerwowany, niespójny itp. Kobiety zapewne będą odpowiadać Ci że mają chłopaka i tym samym zakańczać rozmowę.

CO NATOMIAST ZACZNIE SIĘ DZIAĆ PODCZAS KOLEJNYCH PODEJŚĆ?

Z pewnością zaobserwujesz że kobiety reagują w bardzo podobny sposób. Ich odpowiedzi będą bardzo zbliżone do tych które już wcześniej słyszałeś, a Ty za każdym razem będziesz coraz lepiej na to reagował. Strach przed podejściem i tą wielką niewiadomą która czeka na Ciebie kiedy podchodzisz do kobiet przestanie już być dla Ciebie tak duży i paraliżujący, a znając już ich teksty i zachowania, z każdym następnym razem będziesz coraz lepiej sobie z nimi radził.

Zdjęcie które wkleiłem z facebooka, oraz komentarze jakie się pod nim znajdowały świetnie pokazują jak kobiety wręcz oczekują od mężczyzn spontanicznych i zdecydowanych zachowań. Dla nich nie ma większego znaczenia z jakim super otwieraczem do nich wyskoczysz i jakie cuda zaczniesz im opowiadać. Sam fakt że zagadałeś do nich, nie zgrywasz cwaniaka i otwarcie potrafisz pokazać swoje zainteresowanie sprawia, że w jej oczach jesteś facetem o wysokiej wartości jakich nie często się spotyka.

Mimo że kobiety na okrągło rozmawiają z koleżankami o tym jak mało jest obecnie spontanicznych i zdecydowanych facetów, to w wielu przypadkach można zaobserwować jak bardzo potrafią być one zaskoczone, zszokowane i zdziwione, kiedy tego typu sytuacje przydarzają się naprawdę :)

Na moich szkoleniach w Anglii zdradzam kursantom technikę, która powoduje że zdziwienie i osłupienie kobiety jeszcze bardziej przybiera na mocy. Tym samym kobieta na zawsze zapamiętuję całe to zaistniałe wydarzenie, mając jednocześnie sensację do opowiedzenia wszystkim swoim koleżankom :)

Zostaw komentarz