Jak zagadać do nieznajomej dziewczyny na ulicy?

Zobacz jak prosto i naturalnie można poznać dowolną dziewczyną na mieście..
Jak zagadać do nieznajomej dziewczyny na ulicy? - artykuł

Jak zagadać do nieznajomej dziewczyny na ulicy?

Wiem że wiele osób zanim jeszcze w ogóle podejdzie do kobiety, ma bardzo duży problem z wymyśleniem czegokolwiek aby podejść i zagadać do obcej dziewczyny na ulicy.

Poniżej mam dla Ciebie krótkie wideo w którym dokładnie mówię co najlepiej robić, jednak zanim zaczniesz to strosować przeczytaj poniżej kilka bardzo ważnych uwag odnośnie poznawania kobiet.

jak zagadac do nieznajomej dziewczyny na ulicy - nagranie wideo

Kliknij TUTAJ aby zobaczyć wideo

 

Jak zagadać do nieznajomej dziewczyny na ulicy?

 

1. Jeżeli jeszcze nigdy wcześniej nie podchodziłeś do nieznajomych kobiet na ulicy, to musisz zdać sobie sprawę z tego że na początku będziesz miał sporo kiepskich reakcji ze strony kobiet.

Chodzi o to że jeszcze na własnej skórze nie doświadczyłeś tego jak kobiety mogą zareagować i jeszcze nie wiesz jak postępować widząć różne ich zachowania.

Nie przejmuj się tym i uznaj to za coś zupełnie normalnego. Z czasem przestanie to być dla Ciebie taką nowością i zobaczysz że kobiety coraz częściej zaczynają bardzo fajnie reagować.

 

2. Gotowe teksy na podryw mogą być fajne, śmieszne i kreatywne, ale musisz wiedzieć że kobiety nie reagują dobrze na to co im powiesz w pierwszym zdaniu, tylko jak się potem będziewsz zachowywał. Możesz mieć przygotowane najlepsze teksty na świecie, ale jeżeli kobieta potem zauważy że nie wiesz co masz dalej robić i jak się zachować, to szybciej Ci podziekuje i odejdzie niż zostanie i sama będzie się starała poprowadzić dalej tą rozmowę.

3. Tak samo jak nie da się wyrzeźbić swojego ciała na siłowni w tydzień czasu, tak samo nie da się stać pewnym siebie facetem w ciągu kilku dni.

Samo czytanie materiałów i oglądanie motywujących nagrań video nie sprawi że staniesz się bardziej pewnym siebie facetem. Najpierw musisz osobiście doświadczyć wielu sytaucji na własnej skórze aby mieć realne potwierdznie tego że jednak się da!

 

4. Podchodzą do nieznajomej kobiety na ulicy zrób to spokojnie, ale z wysoką energią.

Jeżeli zrobisz to zbyt gwałtownie kobieta może się Ciebie wystraszyć. Energia jaka z Ciebie powinna emanować powinna być jednak na tyle wysoka, aby kobieta widziała że jesteś pogodnym pełnym życia facetem.

 

5. Trzymaj wyprostowaną postawę, NIE TRZYMAJ RĄK W KIESZENI, uśmiechaj się i wypowiadaj słowa stanowczym głosem. Utrzymuj kontakt wzrokowy i zachowuj się tak, jakby podchodzenie do nieznajomych kobiet na ulicy było czymś zupełnie normalnym i naturalnym.

NIE BAW SIĘ WE WRÓŻKĘ I NIE ZASTANAWIAJ SIĘ Z GÓRY czy ona dobrze zaregauje czy źle! Ona może się zachować na wiele różnych sposobów, a dopiero jak zobaczysz jej reakcje będziesz mógł kombinować co zrobić dalej.

 

6. Przygotuj się na to że możesz usłyszeć jeden z automatycznych odpowiedzi w stylu: „mam chłopaka”, „lub śpiesze się”.

Bardzo często kobiety zaskoczone całątą sytuacją automatycznie odpowiadają w ten sposób ponieważ nie wiedzą do końca jak się zachować i co mają odpowiedzieć. Nie przejmuj się tym i działąj dalej. W około 50% przypadków jest to zwykła ściema i kobieta zmienia zdanie jeżeli widzi że ma do czynienia z nietuzinkowym facetem.

 

7. Kiedy przedstawisz się kobiecie, RÓB TO JAKO PIERWSZY podając swoje imię i wystawiając swoją dłoń w jej kierunku. Jeżeli zapytasz się o jej imię mimo tego że wcześniej sam się jej nie przedstawiłeś, to kobieta może się wahać czy podać powiedzieć Ci swoje imię i po co w ogóle chcesz to wiedzieć?

 

8. Zawsze staraj się prowadzić rozmowę w taki sposób, aby pytania które zadajesz kobiecie były proste i aby ona doskonale wiedziałą co ma odpowiedzieć. Nigdy nie zadawaj pytać w stylu „A tak w ogóle to co tam u Ciebie słychać?”, „Jak leci?” itp. Kobieta nie będzie wiedziała co ma Ci odpowiedziec i zrobi się głupia nieswoja atmosfera.

 

9. Jeżeli kobieta odpowiada na Twoje pytania (opowiada Ci o czymś), staraj się wyłapywac pewne elementy z jej wypowiedzi i zadawaj jej dodatkowe pytania uzupełniające – tak aby rozwinęłą bardziej to co mówi. Jeżeli kobieta zobaczy że potraficie sporo rozmawiać ze sobą na pewien temat (który oczywiście jest dla niej interesujący), to dojdzie do wniosku że super jej się z Tobą rozmawia i chętnie jeszcze się z Tobą spotka J

 

10. Jeżeli jesteś osobą początkującą i jeszcze mało rozy udało Ci się podejść i zagadać do obcej dziewczyny, to za każdym razem jak kobieta dobrze zareaguje zrób dwie rzeczy:

  • Zapisz sobie jej imię i jakies słowa kluczowe z tym związane (np. Ania, długie czarne włosy, czerwona sukienka, centrum handlowe…)
  • Kiedy będziesz fajnie podjaranty tym że kobieta była Tobą zainteresowana to wczuj się jeszcze bardziej w to super uczucie i zacznij pocierać się palcem za swoim uchem.Chodzi o to aby zakotwiczyc w swoim ciele pozytywne odczucia związane z podchodzeniem do nieznajomych kobiet i pokazaniu swojej podświadomości że nie jest to nic złego ani strasznego. Trzeba dostarczaś swojemu umysłowi tego typu dowody, aby przestał Cie on blokować  w wielu różnych sytuacjach.

 

Jeżeli nie wiesz o czym masz rozmawiać z kobietą i brakuje Ci tematów do rozmów, to koniecznie zapoznaj się moim nagraniem wideo w którym opowiadam jak można znacznie zwiększyć swoją kreatywność.

 

MediumKliknij TUTAJ aby zobaczyć wideo

 

I na koniec bardzo ważna uwaga!

Jeżeli podjedziesz do nieznajomej kobiety na ulicy, to ona może się z Tobą umówić lub nie.

Jeżeli w ogóle nie podejdziesz do kobiety, to ona na pewno się z Tobą ni umówi!

Incoming search terms:

  • jak poderwać dziewczyne
  • Jak zagadac do dziewczyny na ulicy

Zostaw komentarz

Read More
O czym rozmawiać z nowo poznaną dziewczyną?
O czym rozmawiać z nowo poznaną dziewczyną?

Przełam pierwsze lody stosując metodę, dzięki której będziesz wiedział jak i o czym rozmawiać z nowo poznaną dziewczyną.

Close
Powered By Continuous Engagement Plugin