Jak poznać dziewczyne przez internet

3 najważniejsze elementy na jakie musisz zwrócić swoją uwagę, aby mieć szanse poznać dziewczynę przez internet.
jak poznać dziewczyne przez internet - artykuł

Jak poznać dziewczyne przez internet?

Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak poznać dziewczyne przez internet, to na samym początku musisz zrozumieć jedną bardzo ważną rzecz.

Zarówno kobiet, jak i facetów na róznego rodzaju portalach randkowych są TYSIĄCE!

Sam zresztą zobacz:

jak poznać dziewczyne przez internet - lista profili na portalu randkowym

Aby mieć w ogóle jakiekolwiek szanse, musisz w zdecydowany sposób wyróżnić się spośród tych wyszystkich facetów, którzy tak samo jak Ty chcą poznać kobietę przez internet.

 

Jak poznać dziewczyne przez internet – 3 elementy bez których nic nie zdziałasz.

 

Twój profil – ETAP 1

Zanim postanowisz rozpocząć rozmowę z dziewczyną przez internet, to musisz wiedzieć że Twój profil musi być naprawdę dobry i to bez względu na to czy chcesz znaleźć sobie dziewczyne przez internet korzystając z portali randkowych, czy też z facebooka.

 

Jak zrobić dobry opis na portal randkowy i jak w ogóle powinien wyglądać Twój profil, możesz zobaczyć sobie w moim artykule pt: "Co napisać o sobie na portalu randkowym?"

 

Jeżeli chcesz, to możesz też pobrać sobie mój darmowy materiał,  w którym dokładnie pokazuję na własnym przykładzie, co takiego zamieściłem w swoim profilu, że kobietom tak bardzo się on podoba i chętnie nawet same mnie zaczepiają wysyłając różnego rodzaju uśmieszki i buziaczki 🙂

 

PROFIL KTÓRY PRZYCIĄGA UWAGĘ KOBIET – DARMOWY MATERIAŁ

jak poznać dziewczynę przez internet - dobry profil PDF

Kliknij TUTAJ, aby pobrać sobie ten materiał

 

Jak zacząć rozmowę z dziewczyną przez internet? – ETAP 2

 

Kiedy Twój profil wygląda już naprawdę dobrze i przyciąga on uwagę kobiet, drugim bardzo ważnym elementem jest to jak rozpocząć rozmowę z dziewczyną przez internet?

Atrakcyjne kobiety (a przynajmniej te które atrakcyjnie wyglądają na zdjęciu), codziennie dostają kilkadziesiąt różnego rodzaju prezntów i wiadomości!

Jeżeli napiszesz do kobiety jakąś fajną pierwszą wiadomość, to ona chętnie wejdzie ona na Twój profil żeby zobaczyć dokładniej kim jesteś i na tej podstawie zadecyduje czy do Ciebie odpisać czy nie.

Dlatego właśnie bardzo ważne jest to co napisałem w punkcie 1- czyli bardzo dobry profil.

Jeżeli natomiast nie będziesz wiadział jak zacząć rozmowę z dziewczyną przez internet i wyślesz jej coś w stylu: „Hejka, jak leci?”, to istnieje bardzo duże prawdopodobieńswto, że kobieta z miejsca usunie Twoją wiadomość i nawet nie będzie jej się chciało wchodzić na Twój profil!.

 

Jak zacząć rozmowę z dziewczyną przez internet, opisałem w artykule pt: "Jak napisać pierwszą wiadomość do dziewczyny na portalu randkowym?"

 

Możesz też pobrać sobie darmowe przykłady moich kilku bardzo dobrych pierwszych wiadomości, które cały czas stosuję i na które dziewczyny bardzo fajnie reagują 🙂

Pierwsza wiadomość na portalu randkowym – przykłady

jak poznać fajną dziewczynę przez internet - przykłady pierwszych wiadomościKliknij TUTAJ, aby pobrać sobie darmowy materiał

 

 

Jak rozmawiać z dziewczyną przez internet – ETAP 3

 

Jeżeli chcesz umówić się z dziewczyną poznaną przez interent, to bardzo ważne jest abyś pisał z nią w luźny i interesujący sposób – w miarę szybko proponując jej spotkanie.

Pomimo tego co niektórzy mówią (co niektórym się wydaje), chcę abyś wiedział że NIE JESTEŚ W STANIE POZNAĆ SIĘ Z DZIEWCZYNĄ TROCHĘ LEPIEJ, piszac do siebie jedynie internet (nawet przez kilka tygodni lub miesięcy!).

Pisanie wiadomości do kobiety przez internet, ma tylko jeden cel – szybko wzbudzić w niej fajne emocje i zaproponować spotkanie, abyś już na żywo mógł rozkęcać dalej Waszą znajomość.

 

Jak poznać dziewczyne przez internet – więcej informacji

 

Jeżeli chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat tego jak poznać kobietę przez internet, to na swoim kanale YouTube (zamieściłem na ten temat specjalne nagranie wideo.

jak poznać dziewczyne przez internet - nagranie wideo

Kliknij TUTAJ, aby zobaczyć nagranie wideo

 

Zostaw komentarz

Read More
Jak napisać pierwszą wiadomość do dziewczyny na portalu randkowym?
Jak napisać pierwszą wiadomość do dziewczyny na portalu randkowym?

Pierwsza wiadomość na portalu randkowym jest czymś, co może kobietę mocno zaintrygować, lub całkowicie ją do ciebie zniechęcić!?

Close
Powered By Continuous Engagement Plugin