Wing ?

Wing ? czy szukanie winga powinno być podstawową czynnością u adeptów uwodzenia kobiet?

Wing – czy szukanie winga powinno być podstawową czynnością u adeptów uwodzenia kobiet?

Większość osób zaczynających swoją przygodę z uwodzeniem kobiet pierwsze swoje kroki kieruje w poszukiwaniu winga.

Zarówno na szkoleniach stacjonarnych jak i materiałach dostępnych w internecie trenerzy uwodzenia kobiet zalecają znalezienie sobie winga, który będzie działał z nami zarówno podczas gry dziennej jak i klubowej. Jest to bardzo dobre rozwiązanie i sam się pod tym również podpisuję. Problem natomiast pojawia się wtedy kiedy nigdzie nie ma nikogo chętnego aby stał się naszym wingiem.

Na szkoleniach z uwodzenia kobiet kursanci przeważnie dzielą się na małe grupki (2,3 osobowe) i ostro działają w terenie poznając masę nowych kobiet. Niestety ale cały entuzjazm i motywacja szybko zanika wkrótce po szkoleniu, kiedy dane osoby zostają zupełnie same.

Jeżeli udało Ci się znaleźć osobę chętną do wingowania, to myślę że nie masz problemu z wychodzeniem w celu poznawania kobiet. Z pewnością masz już też za sobą zaliczonych sporo godzin praktyki :)

Jeżeli natomiast po szkoleniu (lub nawet jeszcze przed szkoleniem) brak winga spowodował Twój zastój w nabieraniu umiejętności związanych z uwodzeniem kobiet to chciałbym abyś zwrócił uwagę na pewne bardzo popularne zjawisko.

Na pewno wiele razy zdarzyło Ci się że na imprezie u znajomych lub nawet zwykłej pogawędce z kolegami pojawiał się jakiś interesujące temat:

Fajnie by było skoczyć sobie z samolotu ze spadochronem. No super! Musimy się kiedyś wybrać :)

Super by było nauczyć się jeździć na nartach/snowboard. No spoko. Będzie się trzeba kiedyś zapisać na jakiś kurs.

Dobrze by było zapisać się na siłownie trochę poćwiczyć. No fajny pomysł. Jak wrócę z X to się zdzwonimy i zapiszemy się do tego klubu.

Co natomiast się dzieje kiedy nadchodzi dzień o którym wszyscy wspominali?

No wiesz. Teraz nie dam rady bo X.

Bardzo chętnie ale teraz mam Y i nie mogę.

I tak dalej i tak dalej.

Kiedy tak rozmawiam ze znajomymi na różne tematy to co chwile słyszę o tym co by chcieli oni zrobić i gdzie by chcieli oni pojechać. Kiedy jednak zastanowię się nad tym ile razy oni o tym już wspominali i ile czasu to już minęło, to często okazuje się że upłynął już niezły kawałek życia a oni jak o tym wspominali tak nadal tylko o tym mówią.

Powodów tego wszystkiego oczywiście może być wiele, ale 2 główne powodu jakie najczęściej się obijają o uszy to:

  • Nie mam pieniędzy
  • Nie mam z kim

Zakładam że skoro interesujesz się tematyką uwodzenia kobiet to Twoim głównym celem na ten moment jest stać się mężczyzną który świetnie sobie radzi z kobietami. Może szukasz jednej partnerki na stałe. Może chcesz poznawać wiele kobiet i doświadczać z nimi rzeczy których tylko zawsze fantazjowałeś.

Teraz odpowiedz sobie na krótkie pytania:

  • Czy jesteś gotów zrezygnować ze swojej przyszłej partnerki, lub wielu przygód z kobietami tylko dla tego że nie ma nikogo chętnego z kim możesz wychodzić na miasto lub do klubów poznawać kobiety?
  • Czy jesteś gotów zrezygnować ze swoich planów lub marzeń tylko dla tego że nie możesz znaleźć winga?
  • Czy chcesz skazać się jak większość osób na przeciętność tylko dla tego że nie możesz znaleźć nikogo o tych samych celach i podobnych zainteresowaniach?

Opierając się na własnych doświadczeniach powiem Ci szczerze, że gdyby nie jasno postawione cele i konsekwencja w działaniu to moje życie do tej pory wyglądało by jak większości znużonych i zrezygnowanych ludzi, dla których wszystko jest nieosiągalne i niemożliwe do wykonania.

Jeżeli chcesz odmienić swoje życie towarzyskie to zacznij działać w tym kierunku., bez względu na to czy będziesz miał towarzystwo czy też nie. Jeżeli znajdziesz winga który Ci będzie pomagał podczas uwodzenia kobiet to super. Jeżeli nie to działaj sam! Winga znajdziesz sobie potem już na spokojnie w trakcie trwania Twojego rozwoju :)

Bardzo często tak jest że nikt nie podejmie się żadnego działania dopóki nie zobaczy że ktoś już to robi. Zacznij sam działać i odnosić sukcesy z kobietami, a zobaczysz że za jakiś czas ludzie sami zaczną prosić Cię o rady lub możliwość przyłączenia się do Ciebie.

Zostaw komentarz

More in Inne
sztuka podrywu
Sztuka Podrywu

Ostatnio natrafiłem na wpis pewnej dziewczyny zatytułowany "Zakochałam się w dupku". Poniżej przedstawię Ci kilka jego fragmentów, abyś mógł zobaczyć jak kobieta opisuje to co miało miejsce. Fragmenty tekstu: Poznałam go w klubie. Wydawał się być miłym szczerym mężczyzną, jednakże miałam do niego wątpliwości gdyż wyglądał jak taki gracz, ruchacz. Za każdym razem jak go... Czytaj Więcej

Close
Powered By Continuous Engagement Plugin