Uwodzenie kobiet w dzień

Uwodzenie kobiet w dzień
uwodzenie kobiet w dzień

Uwodzenie kobiet w dzień

Często słyszę od ludzi nie mających żadnego doświadczenia z uwodzeniem kobiet w dzień zdania typu:  – Podchodzenie do kobiet w ciągu dnia jest dziwne! –  Ja nie chce chodzić i zaczepiać kobiet na ulicy!  – Chcę naturalnie poznawać kobiety i się z nimi umawiać!

Z tego co większość osób pisze i mówi, wygląda na to że chcą oni poznawać dużo kobiet w swoim życiu, ale nie chcą robić nic w tym kierunku aby do tego doprowadzić.

Aby lepiej wytłumaczyć to zjawisko weźmy za przykład np. naukę jazdy  samochodem.

Dana osoba ma już dość ograniczeń związanych z komunikacja i postanawia nauczyć się jeździć samochodem. Dzwoni więc do instruktora i mówi prosto z mostu:

Chciałbym nauczyć się jeździć samochodem. Powiedz mi jak to działa, pokaż mi szybko co mam robić, bo ja już chcę kupić sobie samochód i zacząć nim jeździć.

Tylko wiesz. Ja chce już jutro fajnie śmigać samochodem! W sumie nie interesuje mnie żadna technika jazdy samochodem, znajomość przepisów i mało mnie interesuje jak co działa. Ja po prostu nie chce żeby mi samochód gasł przy ruszaniu, chce wszędzie łatwo parkować i masz mi wszystko tak pokazać i wytłumaczyć, żebym nigdy nie miał żadnej stłuczki ani wypadku!

Chodzenie jest dla mnie czymś naturalnym, więc chcę aby jutro jazda samochodem była też dla mnie czymś naturalnym i instynktownym.

Teraz się zastanów na jedna rzeczą: Jak będzie jeździć samochodem osoba która wsiada do niego raz w roku, a jak będzie jeździć samochodem osoba która praktycznie codziennie go używa?

Z uwodzeniem kobiet jest dokładnie tak samo jak z większością innych rzeczy.

Na samym początku potrzebujesz bardzo dużo praktyki, aby wszystkiego się nauczyć i doświadczyć różnego rodzaju reakcji i zachowań ze strony kobiet.

Z czasem wszystko zaczynie się to dla Ciebie stawać czymś zupełnie naturalnym i przestaniesz się zastanawiać o tym co powinieneś zrobić w danej sytuacji.

Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale większość uwodzicieli nie wychodzi specjalnie na miasto aby poznawać (czy jak to początkujący lubią mówić, zaczepiać) kobiety.

Oni ten okres nauki już dawno mają za sobą i nie potrzebują już wykonywać dziesiątek czy nawet setek podejść tygodniowo, aby zobaczyć reakcje kobiet i sprawdzić co na nie działa a co nie.

Osoba początkująca potrzebuje sporo czasu aby się przygotować przed wyjściem. Odpowiednio się ubiera, motywuje, nakręca emocjonalnie itp.

Osoby które siedzą w uwodzeniu już długi okres czasu (i działają a nie tylko czytają i gadają) idąc nawet w klapkach na zakupy do biedronki potrafią podejść do atrakcyjnej kobiety, porozmawiać z nią i umówić się np. na spotkanie wieczorem.

Każdy kto dopiero zaczyna i wychodzi uwodzić kobiety w ciągu dnia zachowuje się jak taki kursant nauki jazdy. Wsiadając do samochodu sprawdza czy wszystko jest dobrze ustawione, co musi najpierw włączyć, zastanawia się jaki bieg ma wrzucić itp.

Z czasem idzie mu natomiast coraz lepiej. Jego jazda (gra dzienna) zaczyna wyglądać coraz bardziej płynnie i przestaje skupiać się nad tymi wszystkimi czynnościami jakie musi wykonywać. Staje się to dla niego czymś zupełnie normalnym i naturalnym.

Kiedy więc następnym razem pomyślisz sobie że podchodzenie do kobiet w ciągu dnia jest czymś głupim i dziwacznym, to pomyśl o sobie jak o takim kursancie nauki jazdy. Kursancie który wsiadając  pierwszy raz do samochodu nie chce nic słyszeć o żadnej nauce i popełnianiu błędów. Chce jedynie przekręcić kluczyk, odpalić silnik a wszystko pozostałe ma być dla niego łatwe i naturalne :)

Zostaw komentarz

More in Jak zagadać do dziewczyny, Uwodzenie w dzień (day game)
Jak zagadać do obcej dziewczyny?

Już któryś raz z kolei jedna z moich znajomych zamieściła tego typu zdjęcie na swojej tablicy na Facebook. Pewnie jak łatwo się można domyśleć, cała masa jej koleżanek zaczęła ostro likować to zdjęcie Korzystając właśnie z tej okazji postanowiłem napisać krótki artykuł zwracając uwagę na kilka istotnych rzeczy, a jedną z nich jest ciągle powtarzające... Czytaj Więcej

Close
Powered By Continuous Engagement Plugin