Single Blog Title

This is a single blog caption

Uśmiech kobiety ? czyli co zrobić kiedy obca kobieta się do Ciebie uśmiechnie?

Pewnie nie jeden raz Ci się zdarzyło że np. idąc przez miasto zauważyłeś uśmiech kobiety skierowany w Twoją stronę. Czasami tak jest że gdy mężczyzna patrzy na kobietę, ona nawiązuje z nim kontakt wzrokowy, a widząc dodatkowo lekki uśmiech na jego twarzy ona odwzajemnia go tym samym.

Co natomiast mężczyźni robią zazwyczaj widząc uśmiech kobiety?

Przechodzą dalej! Cieszą się jedynie na samą myśl o tym że obca kobieta okazała im swoje zainteresowanie, ale nie podejmują żadnych kroków aby wykorzystać tą sytuacje i nawiązać kontakt z tą kobietą.

Skoro kobieta wykazała oznakę swojego zainteresowania (utrzymywała kontakt wzrokowy i się uśmiechała), to zapewne bardzo chętnie rozpoczęła by konwersacje z danym mężczyzną. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo że wymieniła się numerami telefonów, lub nawet od razu poszła by z nim na szybką randkę.

Z racji tego że kobiety nie wykonują żadnych działań i czekają aż to facet wykona pierwszy krok, być może niesamowita relacja jaka miedzy nimi mogłaby się nawiązać kończy się na niczym, zazwyczaj tylko i wyłącznie dla tego, że facet nie wie co zrobić widząć niezbyt jasne gesty kobiety.

Jakiś czas temu wpadłem na świetny pomysł wykorzystania uśmiechu kobiety, i przetestowałem go wiele razy uzyskując tym samym niesamowite rezultaty :)

Kiedy widzę jakąś atrakcyjną kobietę która odwzajemnia mój uśmiech lub nawet sama go prowokuję, nie zastanawiając się ani chwili podchodzę do niej i wypowiadam następującą sentencję:

Czy widujesz czasami ludzi z totalnie posępnymi minami?

Zmęczeni, znużeni, bez pomysłu ani ochoty do życia. Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę ale przebywając i rozmawiając zaledwie kilka minut z takimi osobami, po chwili człowiek sam zaczyna przejmować taki negatywny stan emocjonalny.

Nie wiem czy często jesteś taką energiczna i pełną życia kobietą, ale kiedy zobaczyłem Twój uśmiech to aż poczułem ciepło w swoim ciele.

Tak jak wspomniałem przetestowałem to już bardzo dużo razy na wielu różnych kobietach, a wypowiadając te słowa z odpowiednim tonem głosu, z odpowiednią mową ciała i co najważniejsze z odpowiednim kontaktem wzrokowym reakcje kobiet były wręcz bajeczne :)

Bardzo ważna uwaga!

Bardzo wiele rzeczy które mówię kobietom wynika z moich obserwacji i własnych przemyśleń. Nie staraj się uczyć niczego usilnie na pamięć gdyż będzie to po prostu sztuczne i nie spójne z Twoją osobą. Bardzo fajnie jest wielokrotnie przećwiczyć tego typy teksty aby mówić płynnie i wyraźnie, jednak wypowiadając tego typu zdania musisz wierzyć w to co mówisz i wiedzieć po co to mówisz.

Zostaw komentarz

More in Sztuka uwodzenia, Sztuka uwodzenia słowami
Jak przekonać dziewczynę do siebie?

Kiedy widzisz kobietę która bardzo Ci się spodobała i postanawiasz szybko zareagować w jakieś specyficznej sytuacji, często nie masz czasu na to aby dłużej z nią porozmawiać, wzbudzić w niej  zaufanie, przekonać ją do siebie i sprawić aby to ona sama miała ochotę na kontynuacje tej znajomości. Czasami się zdarza że mamy zaledwie 2, 3... Czytaj Więcej

Close
Powered By Continuous Engagement Plugin