Techniki uwodzenia kobiet

Techniki uwodzenia kobiet a naturalność

Techniki uwodzenia kobiet a naturalność

Zarówno u osób początkujących jak i tych którzy od jakiegoś już czasu siedzą w uwodzeniu kobiet, często dochodzi do wymiany argumentów na temat odmiennych przekonań.

Jedni chcą poznać i opanować jak najwięcej skutecznych metod i technik uwodzenia kobiet, inni natomiast bronią się od nich rękoma i nogami stawiając wyłącznie na naturalność.

O ile wszyscy maja jeden i tam sen wspólny cel, o tyle w większości przypadków wiele osób nie rozumie w jaki sposób ludzie się uczą i zdobywają nową wiedzę.

Kiedy ludzie uczą się czegoś nowego przechodzą przez 4 poziomy nauczania:

  1. Nieświadoma niekompetencja – oznacza to że ludzie czegoś nie potrafią lub popełniają jakieś błędy i nawet o tym nie wiedzą.
  2. Świadoma niekompetencja – dana osoba czegoś nie potrafi ale doskonale zdaje sobie z tego sprawę.
  3. Świadoma kompetencja – człowiek wie że coś potrafi i wykorzystują tą wiedzę w odpowiedni sposób.
  4. Nieświadoma kompetencja – ktoś coś potrafi, ale jest to dla niego tak naturalne że nawet o tym w ogóle nie myśli.

Aby przedstawić dokładnie o co chodzi w tych 4 poziomach nauczania, opiszę w skrócie jakąś przykładową sytuację.

Dany mężczyzna (powiedzmy Daniel) ma problem z kobietami i kompletnie nie wie czemu tak się dzieje. Stara się być dla nich dobry i miły, a jednak żadna kobieta nie chce się z nim umówić. Od czasu do czasu uda mu się namówić jakąś kobietę, jednak zawsze wszystko kończy się tak samo, a dokładniej na niczym.  Danielowi cały czas nie wychodzi z kobietami a na dodatek nawet nie wie kiedy i jakie błędy popełnia (nieświadoma niekompetencja).

Kiedy Daniel zaczyna interesować się tematyką uwodzenia, powoli zaczyna zauważać błędy jakie notorycznie popełniał. Zaczyna się coraz częściej spotykać z różnymi kobietami, jednak nadal mu nie wychodzi, gdyż mimo wiedzy jaką posiada nie ma jeszcze odpowiedni dużo praktyki (świadoma niekompetencja).

Kiedy z czasem nabiera on coraz większego doświadczenia, zaczyna odnosić coraz więcej sukcesów z kobietami. Wie co powinien robić, jak się zachowywać i to wszystko przynosi odpowiednie rezultaty (świadoma kompetencja).

W zależności od intensywności działania danego mężczyzny jego umiejętności osiągają po pewnym czasie taki poziom, że kompletnie przestaje on myśleć o tym co powinien zrobić i powiedzieć, gdyż wszystko zaczyna się u niego dziać z automatu. Coś co kiedyś wydawało mu się być jakąś sztuczką, trikiem, zagraniem super techniką, teraz jest dla niego czymś zupełnie naturalnym. To wszystko stało się już częścią jego charakteru.

Jeżeli dana osoba nie radzi sobie z kobietami i musi uczyć się różnych technik aby odnosić z nimi odpowiednie rezultaty, to nie ma szans na to aby nagle po pstryknięciu palcem wszystko stało się dla niego czymś zupełnie naturalnym.

Jeżeli natomiast osoba która w odpowiedni sposób zachowuje się przy kobiecie i bez żadnego kombinowania w naturalny dla niego sposób odpowiednio prowadzi kobietę, to nie zastanawia się nad takimi bzdurami czy to co robi jest jakąś techniką czy też nie.

O ile na początku mężczyzna może uczyć się różnego rodzaju technik i analizować sytuacje w którym może je wykorzystać, tak po pewnym czasie będzie jest stosował odruchowo, bez namysłu i często nawet nie będzie wiedział że właśnie jedną z nich zastosował.

 

1 Odpowiedź

Zostaw komentarz

More in Sztuka uwodzenia, Techniki uwodzenia kobiet
jak poznać dziewczyne przez internet - artykuł
Sms do dziewczyny czy rozmowa z dziewczyną?

Bardzo dawno temu miałem takie przekonanie, że facet powinien zawsze dzwonić do kobiety i nie powinien bawić się w żadne pisanie sms, wiadomości i innego tego typu rzeczy. Dzwonisz, zdecydowanie prowadzisz rozmowę i kierujesz sprawy tam gdzie tego chcesz. Przeważnie tak jest, że rozmowa z dziewczyną bardzo gadatliwą z reguły przebiega gładko i przyjemnie. Problem pojawia... Czytaj Więcej

Close
Powered By Continuous Engagement Plugin