Szukam żony, szukam miłości

Szukam żony, szukam miłości
szukam miłości swojego życia

Szukam żony, szukam dziewczyny, szukam miłości swojego życia.

Około 140 000 osób (zarówno kobiet jak i mężczyzn) miesięcznie wpisuje w google tego typu zapytania! Ludzie już tak się nauczyli korzystać z internetu, że praktycznie na każdy swój problem szukają odpowiedzi właśnie tam. Ludzie udzielają porad na forach,  nawiązują znajomości przez internet i umawiają się przez niego na randki. Kiedy zostaje poruszony temat uwodzenia kobiet w dzień, w bardzo wielu przypadkach słyszę od mężczyzn zdania typu:

  • Uwodzenie kobiet w dzień jest dziwne.
  • Ja nie chcę zaczepiać obcych kobiet na mieście.
  • Co sobie kobieta o mnie pomyśli jak do niej tak podejdę? Pewnie uzna, że jestem jakiś dziwny?

Słysząc tego typu opnie na temat poznawania kobiet w ciągu dnia, zadaje zawsze te same pytania. A czy podchodząc do kobiety np. na mieście słyszałeś kiedykolwiek z ich usta takie zdania jak:

  • O mój Boże! Ale mnie zaskoczyłeś! :)
  • Normalnie nie wiem co mam powiedzieć! :)
  • Często tak zaczepiasz kobiety na mieście? :)
  • Nigdy wcześniej mi się takie coś nie zdarzyło!
  • Ślicznie dziękuję ale bardzo kocham swojego chłopaka i jestem wierną bestia. Muszę jednak powiedzieć że jestem pełna podziwu do takich mężczyzn jak ty. Mało kto ma tyle odwagi aby tak po prostu podejść do kobiety chcąc się z nią umówić.

Oczywiście że nie słyszeli, bo nigdy w życiu nawet nie próbowali tego zrobić!

Wiele kobiet bardzo by chciało aby w ich życiu zdarzały się jakieś niezwykłe spontaniczne sytuacje. Masę kobiet chciało by poznać mężczyznę w najmniej oczekiwanym przez nich momencie, a nie tylko facetów chowających się na portalach randkowych, lub kolesi którzy muszą sobie dobrze wypić, aby podejść w klubie do kobiety  i do niej zagadać. Jakby na to nie popatrzeć to często powstanie niezły paradoks.

Dziewczyna szuka chłopaka, chłopak szuka dziewczyny, ale żadno z nich nie znajduje tego czego szuka.

Kobieta rzecz jasna nie podejdzie do mężczyzny i nie powie mu otwarcie że jest nim zainteresowana, a mężczyzna nie podejdzie do kobiety bo obawia się że ona uzna go za dziwaka :) Widząc ilość zapytań odnośnie tego jak znaleźć dziewczynę, nie ma żadnych wątpliwości że wielu mężczyzn nie jest zadowolonych ze swojego życia towarzyskiego. Większośc z nich chciało by się częściej spotykac z kobietami, ale jednak tego nie robi.

Dlaczego tego nie robią? ? bo najzwyczajniej nie wiedzą jak.

Uwodzenie kobiet to nie jest żaden lot w kosmos który jest dostępny tylko dla nieliznych. Jeżeli nie wiesz co masz zrobić aby poznac kobietę, to poszukaj niezbędnych informacji w internecie.

Możesz samodzielnie przyswajac wiedzę z dostępnych materiałów i uczyc się w praktyce na własnych błędach.  Możesz też przyspieszyc ten proces i zapisac się na szkolenie z uwodzenia, aby trener zobaczył gdzie tkwi Twój problem i odpowiednio Cię ukierunkował.

Zawsze jest jakieś rozwiązanie danej sytuacji, tylko trzeba zdecydowanie zacząc podejmywac konkretne działania.

Zostaw komentarz

More in Jak znaleźć dziewczynę
Jak znaleźć sobie dziewczynę
Jak znaleźć sobie dziewczynę?

Jeżeli chcesz znaleźć sobie dziewczynę, to w pierwszej kolejności musisz odpowiedzieć sobie na 2 pytania: Czy masz w ogóle warunki do tego, aby znaleźć dziewczynę? Czy spotykasz dziewczyny w pracy lub na uczelni? Czy masz dużo znajomych i często pojawiają się wśród nich dziewczyny? Czy wychodzisz ze znajomymi na miasto do pubów lub do klubów? itp... Czytaj Więcej

Close
Powered By Continuous Engagement Plugin