Szukam żony, szukam miłości

Szukam żony, szukam miłości
szukam miłości swojego życia

Szukam żony, szukam dziewczyny, szukam miłości swojego życia.

Około 140 000 osób (zarówno kobiet jak i mężczyzn) miesięcznie wpisuje w google tego typu zapytania! Ludzie już tak się nauczyli korzystać z internetu, że praktycznie na każdy swój problem szukają odpowiedzi właśnie tam. Ludzie udzielają porad na forach,  nawiązują znajomości przez internet i umawiają się przez niego na randki. Kiedy zostaje poruszony temat uwodzenia kobiet w dzień, w bardzo wielu przypadkach słyszę od mężczyzn zdania typu:

  • Uwodzenie kobiet w dzień jest dziwne.
  • Ja nie chcę zaczepiać obcych kobiet na mieście.
  • Co sobie kobieta o mnie pomyśli jak do niej tak podejdę? Pewnie uzna, że jestem jakiś dziwny?

Słysząc tego typu opnie na temat poznawania kobiet w ciągu dnia, zadaje zawsze te same pytania. A czy podchodząc do kobiety np. na mieście słyszałeś kiedykolwiek z ich usta takie zdania jak:

  • O mój Boże! Ale mnie zaskoczyłeś! :)
  • Normalnie nie wiem co mam powiedzieć! :)
  • Często tak zaczepiasz kobiety na mieście? :)
  • Nigdy wcześniej mi się takie coś nie zdarzyło!
  • Ślicznie dziękuję ale bardzo kocham swojego chłopaka i jestem wierną bestia. Muszę jednak powiedzieć że jestem pełna podziwu do takich mężczyzn jak ty. Mało kto ma tyle odwagi aby tak po prostu podejść do kobiety chcąc się z nią umówić.

Oczywiście że nie słyszeli, bo nigdy w życiu nawet nie próbowali tego zrobić!

Wiele kobiet bardzo by chciało aby w ich życiu zdarzały się jakieś niezwykłe spontaniczne sytuacje. Masę kobiet chciało by poznać mężczyznę w najmniej oczekiwanym przez nich momencie, a nie tylko facetów chowających się na portalach randkowych, lub kolesi którzy muszą sobie dobrze wypić, aby podejść w klubie do kobiety  i do niej zagadać. Jakby na to nie popatrzeć to często powstanie niezły paradoks.

Dziewczyna szuka chłopaka, chłopak szuka dziewczyny, ale żadno z nich nie znajduje tego czego szuka.

Kobieta rzecz jasna nie podejdzie do mężczyzny i nie powie mu otwarcie że jest nim zainteresowana, a mężczyzna nie podejdzie do kobiety bo obawia się że ona uzna go za dziwaka :) Widząc ilość zapytań odnośnie tego jak znaleźć dziewczynę, nie ma żadnych wątpliwości że wielu mężczyzn nie jest zadowolonych ze swojego życia towarzyskiego. Większośc z nich chciało by się częściej spotykac z kobietami, ale jednak tego nie robi.

Dlaczego tego nie robią? ? bo najzwyczajniej nie wiedzą jak.

Uwodzenie kobiet to nie jest żaden lot w kosmos który jest dostępny tylko dla nieliznych. Jeżeli nie wiesz co masz zrobić aby poznac kobietę, to poszukaj niezbędnych informacji w internecie.

Możesz samodzielnie przyswajac wiedzę z dostępnych materiałów i uczyc się w praktyce na własnych błędach.  Możesz też przyspieszyc ten proces i zapisac się na szkolenie z uwodzenia, aby trener zobaczył gdzie tkwi Twój problem i odpowiednio Cię ukierunkował.

Zawsze jest jakieś rozwiązanie danej sytuacji, tylko trzeba zdecydowanie zacząc podejmywac konkretne działania.

Incoming search terms:

  • Szukam dziewczyny na żonę

Zostaw komentarz

More in Jak znaleźć dziewczynę
Jak znaleźć sobie dziewczynę
Jak znaleźć sobie dziewczynę?

Jeżeli chcesz znaleźć sobie dziewczynę, to w pierwszej kolejności musisz odpowiedzieć sobie na 2 pytania: Czy masz w ogóle warunki do tego, aby znaleźć dziewczynę? Czy spotykasz dziewczyny w pracy lub na uczelni? Czy masz dużo znajomych i często pojawiają się wśród nich dziewczyny? Czy wychodzisz ze znajomymi na miasto do pubów lub do klubów? itp... Czytaj Więcej

Close
Powered By Continuous Engagement Plugin