Sztuka Podrywu

Sztuka Podrywu
sztuka podrywu

Sztuka Podrywu

Ostatnio natrafiłem na wpis pewnej dziewczyny zatytułowany "Zakochałam się w dupku".

Poniżej przedstawię Ci kilka jego fragmentów, abyś mógł zobaczyć jak kobieta opisuje to co miało miejsce.

Fragmenty tekstu:

Poznałam go w klubie. Wydawał się być miłym szczerym mężczyzną, jednakże miałam do niego wątpliwości gdyż wyglądał jak taki gracz, ruchacz. Za każdym razem jak go spotykam w klubie to zaczynał się do mnie uśmiechać – zwróć uwagę jak normalnie zachowuje się większość facetów. Mina zabójcy, jeden groźniejszy od drugiego i cały wieczór zgrywają figo fago :)

Kiedy pierwszy raz go spotkałam to zachowywał się normalnie (nie jak gracz). Dobrze nam się rozmawiało i była między nami chemia, ale nie był nachalny.

Za drugim razem nie pamiętał jak mam na imię. Myślałam że się droczy i obróciłam to w żart. Za trzecim jednak razem chciałam to sprawdzić i spytałam jak ma na imię po czym on mi powiedział że za 2 razem też nie pamiętał :)

W dalszej części dziewczyna opisuje jak się na niego oburzyła (bo przecież jak można zapomnieć jej imienia :) ) i dalszą znajomość kontynuowała z pozycji focha. Zgrywała niedostępną i na każde pytanie chamsko mu odpowiadała.

Z tego co opisuje ta dziewczyna, mężczyzna ten cały czas napotykał na opór z jej strony. Starała się trzymać go krótko pokazując że nie ma u niej szans i nie dopuścić do żadnego pocałunku który on inicjował.

Aby nie rozpisywać się z mało istotnymi detalami z jej wpisu, przejdę raczej na jego zakończenie.

No i spotkałam go ostatnio. Widać było że coś ode mnie chce, ale na szczęście mam silną wole i udawałam że nie jestem zainteresowana. Jednak moje serce mówiło co innego.

Mimo że okazał się takim dupkiem, to za każdym razem czuję coś do niego. Jeju nie wiem co mam robić. Przez to wszystko mam doła.

W dość długim wpisie tej dziewczyny wyraźnie widać że nie miała ona do czynienia z pierwszym lepszym kolesiem, który stara się przypodobać kobiecie aby ona go zaakceptowała. Opisywany przez nią ?dupek? prawdopodobnie był tzw naturalem, albo dokładnie wiedział na czy polega sztuka podrywu kobiet :) Świetnie się bawił z innymi kobietami, nawiązał znajomość z bohaterką tego artykułu i nie przejmował się w żaden sposób widząc u niej opór i symulowany brak zainteresowania.

Co się natomiast dzieje z dziewczyną?

Mimo że według jej mniemania jego zachowanie jest niedopuszczalne, to jednak stopniowo zaczyna czuć do niego coraz większy pociąg. Dostrzega jego atrakcyjne cechy i zdecydowanie wyróżnia się on dla niej spośród tych wszystkich napalonych kolesi którzy za wszelka cenę starają się poderwać jakąkolwiek dziewczynę.

Na koniec zobacz co napisał w komentarzu jeden facet, który przeczytał jej wpis na stronie:

Cześć! Nie zawracaj sobie nim głowy. Pierw Cię wykorzysta, a potem pochwali się kolegą i urwie kontakt którego praktycznie nie macie. Gdyby mu naprawdę na Tobie zależało, to myślisz że nie postarałby się o zbudowanie relacji? Przemyśl to co napisałem. Pozdrawiam Mariusz.

Jak myślisz. Czy Mariusz potrafiłby poderwać tą dziewczynę w tym klubie i wzbudzić w niej równie silne emocje co ten "dupek"? :)

Zostaw komentarz