Single Blog Title

This is a single blog caption
strach przed kobietami

Strach przed kobietami

W większości przypadków ludzie tak funkcjonują, że o wiele bardziej pamiętają negatywne niż pozytywne wydarzenia w swoim życiu. Jeżeli w przeszłości kobiety dawały Ci kosza, to o wiele częściej będziesz wspominał te niepowodzenia, niż sukcesy jakie odnosiłeś na stopie relacji damsko męskich.

Praktycznie każdy kto ma szersze pojęcie i doświadczenie w uwodzeniu kobiet, dokładnie wie że najważniejszy w uwodzeniu kobiet jest odpowiedni bardzo pozytywny stan emocjonalny w jakim się znajdujesz podczas podchodzenia do kobiet.

Jak natomiast masz pozytywnie myśleć o podchodzeniu do kobiet jeżeli cały czas odczuwasz lęk przed pięknymi kobietami, a w głowie masz jedynie negatywne wspomnienia z przeszłości?

 Zanim odpowiem Ci na to pytanie jak pokonać strach przed dziewczynami chciałbym abyś zdał sobie sprawę z jednego zjawiska a mianowicie:
 

 

 Nasz umysł nie przyjmuje obietnic. Nasz umysł potrzebuje dowodów!

 

Co ma przez to na myśli? Jeżeli będziesz jedynie siedział w domu i przeglądał fora internetowe z tematyki uwodzenia kobiet, to nie zdziw się jeżeli nie będziesz osiągał żadnych rezultatów. Możesz czytać książki, poradniki, moje artykuły, a to i tak Ci nic nie da. W głowie będziesz miał masę teorii i zero odniesień w rzeczywistości że to naprawdę działa.

Co więc powinieneś zrobić aby wreszcie pokonać strach przed kobietami?

Wszystko to co wyczytasz i o czym się dowiesz sprawdzaj od razu w praktyce. Testując coś po raz pierwszy na pewno będziesz się spotykał z wieloma negatywnymi reakcjami kobiet. Jeżeli spotkasz się z sytuacją w której kobieta na Ciebie źle zareagowała to nie załamuj się i nie denerwuj. Na początku zawsze tak jest i przyjmij do swojej wiadomości fakt że jest to zupełnie naturalne. Innymi słowy nie staraj się być od razu Casanową i pozwól sobie na to aby być osobą początkującą.  Zastanów się w którym momencie popełniłeś błąd i wprowadź niezbędne poprawki do swojego działania. Rób tak za każdym razem kiedy coś pójdzie nie tak. Przeanalizuj co źle zrobiłeś, zastanów się jak mogłeś zrobić to lepiej i działaj dalej zgodnie z własnymi wytycznymi.

Ważna uwaga!

Nauka na własnych błędach będzie przynosić Ci coraz lepsze rezultaty. Nie rozpamiętuj potem jednak tych wszystkich nieudanych podejść. Kobieta była i jej nie ma. Koniec tematu i szkoda Twojego czasu na jakieś zbędne rozmyślenia.

Co natomiast robić kiedy uzyskasz dobre rezultaty?

Pierwsza rzecz to zakotwicz sobie pozytywne odczucia jakie pojawiły się w Twoim ciele. Dokładnie jak to robić napisałem w poście na temat kotwic emocjonalnych stosowanych w uwodzeniu.

Kolejna rzecz to wprowadź jej imię i jakieś słowa kluczowe z nią związane, do swojego dziennika notatnika czy co tam sobie założysz.

Czym są słowa kluczowe?

Zapisując sobie jedynie jej imię po jakimś czasie zapomnisz w ogóle kim ona była. Będziesz miał 5 Martyn, 3 Agnieszki, 7 Patrycji itd. Aby wszystko fajnie działało, obok jej imienia zapisuj sobie jakieś słowa kluczowe związane z jakimiś cechami charakterystycznymi lub sytuacją jaka miała miejsce.

Przykłady:

Agnieszka – bardzo długie nogi, oglądała pierścionki w centrum handlowym (Hanley)

Monika – Niziutka, długie rude włosy, krótka spódniczka, dworzec kolejowy (Crewe)

Inma – dziewczyna z Hiszpanii, wieczorem przed centrum handlowym (Manchester)

Dorota – 30 lat, super tyłeczek, przejście dla pieszych (Nottingham)

Podane 4 przykłady dotyczą jedynie kobiet poznanych w ciągu dnia. Oczywiście w ten sam sposób do listy dopisujesz kobiety poznane w klubie, z którymi miałeś jednonocną przygodę itp.

Co daje prowadzenie tego typu listy kobiet?

Tak jak wspomniałem nasz umysł nie przyjmuje obietnic. On potrzebuje dowodów.

Jeżeli będziesz systematycznie wykonywał podejścia do kobiet, to oczywistą sprawą jest że nie będziesz ich wszystkich pamiętał. Na tych z którymi Ci nie wyszło będziesz się uczył i o nich zapominał. Kobiety z którymi będziesz miał jednak świetne rezultaty, będą trafiały na Twoją listę. Z czasem lista będzie się robiła coraz dłuższa,  a Ty będziesz miał coraz więcej dowodów na to że jesteś coraz lepszy z kobietami i nie będziesz miał powodów do sabotowania się jakimiś głupimi i zbędnymi myślami np. odnośnie podchodzenia do kobiet na ulicy.

Zostaw komentarz

More in Inner game
Jak przełamać nieśmiałość do dziewczyn – czyli jak zwiększyć swoją pewność siebie?

W bardzo wielu książkach z rozwoju osobistego, motywacji i uwodzenia kobiet w kółko pojawiają się informacje na temat tego jak to trzeba być stanowczym, konsekwentnym pełen wiary w siebie i zdeterminowany. Jak trzeba być bardziej pewnym siebie, dążyć uparcie do celu, nie zważać na przeciwności i nigdy się nie poddawać. Wszystko ładnie pięknie tylko że... Czytaj Więcej

Close
Powered By Continuous Engagement Plugin