Kursy uwodzenia kobiet

Kursy uwodzenia kobiet ? dlaczego są takie drogie?
kurs uwodzenia kobiet

Kursy uwodzenia kobiet – dlaczego są takie drogie?

Bardzo wielu mężczyzn chciało by poprawić swoje relacje z kobietami. Nie wiedzą jednak jak znaleźć sobie dziewczynę, lub mając ich w pobliżu pod dostatkiem nie wiedzą co mają zrobić aby ich stosunki z nimi nie były jedynie czysto koleżeńskie. Sporo mężczyzn również traci swoje kobiety, które po jakimś czasie zrywają z nimi lub zdradzają ich z innymi facetami. Walą oni potem głową w mur zastanawiając się dlaczego tak się stało?

Rozwiązań na tego typu problemy ludzie szukają w najróżniejszych miejscach, ale najczęściej kończą swoje poszukiwania trafiając na strony firmowe lub blogi osób, które zajmują się uwodzeniem kobiet zawodowo. Spora ilość wiedzy zamieszczona na tego typu stronach www lub produktach informacyjnych powoduje, że mężczyźni zaczynają dostrzegać błędy które sami notorycznie popełniają przez całe swoje życie. Zafascynowani nowym odkryciem i chęcią zmiany swojego życia towarzyskiego zaczynają szukać coraz głębiej, aby uzyskać coraz więcej informacji na ten temat. Ostatecznie trafiają na ofertę szkolenia praktycznego.

No właśnie. I tutaj pojawia się jeden z największych problemów dla wielu osób, a mianowicie:

KURSY UWODZENIA- ILE ONE KOSZTUJĄ?

Większość osób które rezygnują ze szkolenia ze względu na jego cenę, nie zdaje sobie do końca sprawy z tego jak wielkie zmiany następują w życiu osób, które zdecydowały się zapisać na tego typu kurs. Oczywiście każdy chciałby za przysłowiową złotówkę przyjść na szkolenie które odmieni jego życie, jednak trzeba zdać sobie sprawę z tego, że to co jest naprawdę dobre wymaga niestety zainwestowania sporej ilości czasu i pieniędzy.

Wiedza i umiejętności jakie przekazuje większość trenerów to nie jest jakaś tanią tandeta importowana z Chin i sprzedawana z odpowiednią marżą. Każdy z liczących się trenerów uwodzenia kobiet sam kiedyś inwestował bardzo duże ilości pieniędzy w szkolenia i nadal to robi, aby ciągle poszerzać swoją wiedzę i nabierać coraz większych kompetencji. Psychologia, motywacja, rozwój osobisty to wszystko są dziedziny stricte powiązane z uwodzeniem kobiet z których trenerzy również intensywnie i nieustannie się szkolą. Godziny spędzone w klubach lub centrum miast spowodowały, że nabyte doświadczenie jest znacznie więcej warte, niż cała masa książek i innych materiałów szkoleniowych.

Płacąc za praktyczne szklenia u trenerów uwodzenia masz pewność że uczysz się od praktyków z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, a nie jedynie ludzi którym wiele się tylko wydaje.

Osoby które często robią wielkie oczy widząc cenę szkolenia praktycznie z automatu wypowiadają słowa:

„Bardzo chętnie, ale może innym razem. Teraz nie mam na to pieniędzy.”

Jeżeli w Twojej głowie też pojawiają się tego typu myśli, to zastanów się nad kilkoma rzeczami:

  • Ile pieniędzy wydajesz na randki z kobietami?
  • Ile wydajesz na zakup ubrań aby lepiej wyglądać?
  • Ile płacisz za różnego rodzaju atrakcje i wycieczki aby przypodobać się kobiecie?
  • Ile pieniędzy wkładasz w samochód lub inne rzeczy materialne, aby złudnie powiększyć swoje szanse u kobiet?
  • Ile swojego czasu inwestujesz aby spełnić zachcianki kobiet?
  • Ile pieniędzy wydajesz w klubach na alkohol aby nabrać odwagi przy kobietach, lub aby im stawiać drinki?

A ile jeszcze chcesz wydać pieniędzy, aby zrozumieć że inwestycja w samego siebie  jest najlepszą inwestycja jakiej możesz dokonać?

Oczywiście. W większości przypadków w których wydajesz swoje pieniądze na kobiety nie ma nic złego. Ważnie jednak  abyś robił to ponieważ lubisz, a nie dla tego aby zwiększyć swoje szanse u kobiet.

Jeżeli szczerze usiądziesz sobie z kartką papieru i spiszesz wszystkie koszty jakie ponosiłeś w swoim życiu aby zdobyć jakąś kobietę, to jestem przekonany że możesz być w ciężkim szoku widząc te kolosalne sumy pieniędzy. Jeżeli zacząłeś już działać w kierunku szkoleń z uwodzenia kobiet, to zapewne już wiesz że co prawda są to duże pieniądze, ale zdecydowanie jedne z najlepiej zainwestowanych w Twoim życiu. Wiedza i doświadczenia jakiego nabiera się szkoląc w tej dziedzinie wpływa pozytywnie na wiele aspektów naszego życia (zarówno prywatnego jak i zawodowego).

Po szkoleniach praktycznych z uwodzenia zmieniają się przekonania na wiele spraw. To co dla wielu wydaje się by niemożliwe, dla osób po kursach staje się czymś jak najbardziej osiągalnym.

Zapewne doskonale zdajesz sobie sprawę z tego że zdecydowana większość ludzi strasznie pesymistycznie patrzy na rzeczy których sami nigdy nie doświadczyli. Wszystko wydaje się im być bezsensowne i niewarte czasu ani pieniędzy.

Jak dobrze wiemy, praktycznie codziennie można spotkać naprawdę dużo pięknych kobiet. One wszystkie są ludźmi, one wszystkie mają swoje potrzeby i zawsze jest ktoś kto je delikatnie mówiąc posuwa.

Jak myślisz! Czy tym kimś są faceci którzy uwarunkowani przez społeczeństwo starają się na każdym kroku imponować kobietom, wyszukiwać im rozrywki i zasypywać prezentami (nie pisze tu o kobietach które z góry są nastawione na sponsoring)? A może mężczyźni którzy dokładnie wiedzą jak postępować z kobietami, aby one same pragnęły zapomnieć przy nich o rzeczywistości i uwolnić  swoja seksualna kobiecą naturę?

Kiedy następnym razem będziesz się zastanawiał nad tym czy wydać określoną sumę pieniędzy na jakieś szkolenie praktyczne, to zastanów się dokładnie czego tak naprawdę pragniesz?

ODMIENIĆ WRESZCIE SWOJE DOTYCHCZASOWE ŻYCIE, CZY MOŻE KUPIĆ SOBIE JAKIŚ KOLEJNY FAJNY GADŻET?

 

Zostaw komentarz

More in Kurs uwodzenia kobiet
Kursy uwodzenia kobiet ? po co one w ogóle są potrzebne?

Większość mężczyzn którzy zapisują się na kurs uwodzenia kobiet chce po prostu znaleźć dziewczynę do stałego związku. Nie interesuje ich podchodzenie do kobiet na ulicy, w centrach handlowych i częste imprezowanie po klubach. Nie chcą mieć wielu przelotnych romansów, jednonocnych przygód i wielu partnerek seksualnych. JAKIE JEST ICH GŁÓWNE ZAŁOŻENIE DOTYCZĄCE NAUKI UWODZENIA? Chcą przede... Czytaj Więcej

Close
Powered By Continuous Engagement Plugin