Single Blog Title

This is a single blog caption
polskie dziewczyny w anglii

Polskie dziewczyny w Anglii

Bardzo dużo mężczyzn w Anglii boi się podejść do kobiety często ze względu na barierę językową.

Mimo że większość z nich jest z góry nastawiona wyłącznie na polskie dziewczyny w UK to jednak widząc obcą dziewczynę na ulicy ciężko jest im z miejsca określić jakiej jest ona narodowości.

Pewnie jak się domyślasz bez sensu byłoby obserwować kobiety i jedynie na podstawie ich wyglądu analizować:

  • czy jest dana kobieta polką czy też nie?
  • Zastanawiać się czy podejść do niej i się przekonać czy raczej odpuścić?
  • Co zrobić kiedy już się już do niej podejdzie?
  • Otworzyć ją po angielsku, czy może raczej odezwać się po polsku z nadzieją że akurat udało mi się dobrze trafić?

W kilku zdaniach napiszę Ci teraz jak ja poznaje polskie dziewczyny w Londynie, Birmingham czy innym dowolnym mieście w UK i jak one na to reagują.

 Zasada jest zawsze taka sama. Niezależnie od tego czy otwierasz dziewczynę z bezpośrednio z przodu czy z tyłu, musisz to zrobić stanowczo i zdecydowanie. Jak to dokładnie zrobić opisałem w poście pt. „Jak wykonać podejście bezpośrednie od przodu?”

Kiedy kobieta już się zatrzyma i zwróci na Ciebie swoją uwagę stosujesz po angielsku jeden ze swoich otwieraczy. Mimo że możesz nie mówić płynnie po angielsku, to jestem pewien że jesteś w stanie przetłumaczyć sobie kilka prostych otwieraczy na język angielski i tyle razy sobie je przećwiczyć, że nauczysz się je płynnie wypowiadać będą przy kobietach.

Jeżeli po otwarciu okaże się że jest to angielka, to możesz pociągnąć to dalej, lub powiedzieć jej że pomyliłeś ją z kimś innym i najzwyczajniej odejść.

Co natomiast jeżeli okaże się że właśnie znalazłeś polską dziewczynę w Anglii? :)

Jeżeli będziesz miał dobrze wyuczony dany otwieracz to prawdopodobnie kobieta się nie zorientuje że Ty również jesteś Polakiem. Są kobiety które pracują gdzieś jako kelnerki, lub mają styczność głownie z Anglikami więc Twój otwieracz aż tak bardzo ich nie przerazi.

W większości jednak przypadków jakie mi się trafiały (i Tobie pewnie też będą), kobiety wcale nie mają aż tak dobrze opanowanego języka angielskiego i najzwyczajniej panikują.

Co mam na myśli pisząc panikują?

Automatycznie wyskakują z tekstem: I"m sorry, sorry i starają się odejść :)

Kiedy tylko usłyszysz że ich sorry, sorry :) nie brzmi jak u rodowitych angielek, momentalnie zadajesz jej zdecydowane pytanie: Mówisz po Polsku???

Dosłownie zawsze kiedy kobiety słyszą że dany mężczyzna okazuje się Polakiem ich panika szybko mija i zostają aby zobaczyć co się stanie dalej. Zwróć uwagę na to że praktycznie żaden facet nie podchodzi do kobiety bezpośrednio w ciągu dnia, a tym bardziej nie spodziewa się że zrobi to jej rodak w obcym kraju. Jest to bardzo duży plus dla ciebie, więc miej to na uwadze.

Po takiej szybkiej akcji kobiety przeważnie są mocno zaskoczone i skołowane. Aby więc szybko prowadzić uśmiech i fają wibracje stosuje jeden z przykładowych tekstów:

No ładnie! To ja się tutaj produkuję mówiąc do Ciebie po angielsku, a Ty jesteś Polką. Jak Ty się zachowujesz? Dla czego mi to robisz?

Oczywiście wypowiadając to zdanie mam bardzo fajną energię i robię to z dużym uśmiechem na twarzy.

Kobiety po takim przykładowym tekście, zawsze się śmieją i zaczynają tłumaczyć. Ty natomiast widząc jej pozytywną reakcję sam nabierasz jeszcze lepszego stanu i najzwyczajniej kontunujesz rozmowę kierując sprawy do przodu.

Incoming search terms:

  • gdzie poruchac polki w londynie
  • gdzie stoiom kurwy w londynie na ulicy
  • polskie cipki w uk

Zostaw komentarz

More in Jak znaleźć dziewczynę
dziewczyna pisze na portalu randkowym
Jak poznać dziewczynę w internecie mieszkając poza granicami Polski?

Jakie 3 Elementy Sprawiają, Że Kobiety Same Zaczepiają Cię Przez Internet i Szybko Godzą Się Na Propozycję Spotkania, Podczas Gdy Innym Facetom Nie Mają Ochoty Nawet Odpisać Na Wiadomość!?    ZOBACZ NAGRANIE WIDEO   Faceci mieszkający w Polsce nie zdają sobie sprawy z tego (i nie doceniają tego), jak duże mają możliwości  i pole do popisu jeżeli chodzi o poznawanie... Czytaj Więcej

Close
Powered By Continuous Engagement Plugin