O mnie

Poznaj mnie dokładniej

Adam-LiderADAM – TRENER UWODZENIA KOBIET W ANGLII.

Tematyką uwodzenia kobiet zajmuję się już od wielu lat. Relacje męsko-damskie zafascynowały mnie tak bardzo, że intensywnie zacząłem się szkolić u najlepszych osób w tej branży.

Dziesiątki książek i materiałów szkoleniowych z zakresu uwodzenia kobiet, NLP, NLS, psychologii itp. niesamowicie pogłębiło moją wiedzę. Najwięcej jednak sukcesów odnośnie poznawania kobiet zawdzięczam licznym kursom, szkoleniom na żywo i własnemu doświadczeniu, które pokazały mi jak bardzo potrzebna i niezastąpiona jest praktyka aby odnosić sukcesy z kobietami.

W internecie bardzo dużo osób ogłasza się jako trener ?Uwodzenia Kobiet?. Część z nich robi wokół siebie wielkie show upodobniając się do Mysterego, zgrywając jednocześnie wielkie figo fago. Inni natomiast podchodzą do tematu bardzo konkretnie nie robiąc przy tym niepotrzebnie żadnego zbędnego teatrzyku.

Osobiście uczyłem się (i nadal jeżdżę się szkolić) od najlepszych uwodzicieli, oraz trenerów rozwoju osobistego w w Polsce. Nieustannie szkoląc się od najlepszych postawiłem wyznaczyć sobie równie wysoką poprzeczkę a mianowicie: przekazać kursantom jak najbardziej konkretną i wartościową wiedzę. Wiedzę która pozwoli im poznawać kobiety w każdej sytuacji, bez względu na to czy spotkają kobietę na mieście, w pracy, u znajomych, na przystanku autobusowym, w sklepie czy podczas imprezy w klubie.

Masa osób studiuje setki materiałów szkoleniowych i godzinami przesiaduje na forach internetowych dogłębnie analizując wszystkie zagadnienia z zakresu uwodzenia kobiet. Uczą się na pamięć wszystkich technik, otwarć i pattrenów, po czym w żaden sposób nie są w stanie zastosować tego w praktyce.

Kiedyś przeczytałem świetne zdanie, które stało się zarazem moim mottem:

„Wiedza jest tylko pogłoska, dopóki nie zaistnieje w ciele”.

O słuszności tego zdania przekonałem się osobiście i teraz z całych sił staram się dopilnować, aby każdy kursant doświadczył na własnej skórze tego, co wyczytał w różnego rodzaju materiałach szkoleniowych odnośnie uwodzenia kobiet.

 

W czym mogę Ci pomóc

Poznaj moje mocne strony

Pewność siebie

Pewność siebie jest u mężczyzn jedną z najbardziej atrakcyjnych cech w oczach kobiety. Jak zbudować pewność siebie, zacząć podejmować ryzyko oraz stanowczo sięgać po to czego pragniesz? To wszystko możesz się dowiedzieć podczas szkolenia praktycznego, lub konsultacji indywidualnych.

Zmiana przekonań

Niewłaściwe przekonania są praktycznie główną przyczyną niepowodzeń z kobietami. Nasze przekonania kształtowane są na podstawie naszych doświadczeń życiowych, a jeżeli do tej pory nie maiłeś możliwości doświadczyć różnego rodzaju cudownych sytuacji z pięknymi kobietami, to zapewne przejąłeś przekonania ze swojego otoczenia (rodzina, znajomi, media). Nauka uwodzenia kobiet dostarcza bardzo dużo różnych doświadczeń z kobietami, co natomiast niesamowicie wpływa na zamianę dotychczasowych przekonań odnośnie relacji damsko-męskich.

Poczucie własnej wartości

Dowiedz się jak poprawić swoją samoocenę, wzbudzić w sobie i utrzymać wysokie poczucie własnej wartości, bez względu na to z jakimi ludźmi i sytuacjami będziesz miał do czynienia. Dowiedz się ile jesteś wart, naucz się jak kontrolować swoje emocje i nie pozwolić nikomu ingerować w swoje życie bez Twojego pozwolenia.

Skuteczna zmiana osobista

Przestan wynajdywać sobie tysiące różnych wymówek i tłumaczyć się w stylu „Jestem jaki jestem”. Zacznij pracować nad swoim charakterem i stan się osobą jaką zawsze chciałeś być.

Osiąganie celów

Wiele osób nie podejmuje kompletnie żadnych kroków licząc na to że wszystko jakoś samo się poukłada. Zacznij świadomie kreować swoje życie i stan się odpowiedzialny za swoje sukcesy.

Masz jakiekolwiek pytania?

Skontaktuj się ze mną!

Skontaktuj się

Opinie

Co inni o mnie mówią!