Single Blog Title

This is a single blog caption
trener uwodzenia kobiet

Kursy uwodzenia kobiet i ich trenerzy – co musisz o nich wiedzieć?!

W ostatnim nagraniu wideo które możesz znaleźć TUTAJ wspominałem jak wiele można zyskać dzięki różnego rodzaju szkoleniom.

W tym artykule napiszę jednak trochę o negatywnych ich stronach, a to za sprawą coraz większej ilości osób które zabierają się za prowadzenie kursów mimo tego że sami szkolić się nie chcą.

 

Ostatnio na jednej z grup na Facebook pojawiło się ogłoszenie osoby która rozpoczęła prowadzić szkolenia z uwodzenia kobiet.

 

Kiedy zobaczyłem treść tego ogłoszenia, nie miałem wątpliwości że muszę je zamieścić i opisać na swoim blogu, aby pokazać swoim czytelnikom że nie wszystko wygląda tak cudownie jak się może niektórym wydawać.

Osoba która zamieściła to ogłoszenie bez wątpienia ma bardzo duże doświadczenie praktyczne z kobietami. Jak zresztą sama wspomniała od wielu lat działała na dużym forum dla uwodzicieli i poznaje kobiety zdobywają coraz większą wprawę i doświadczenie.

O ile działając na własną rękę rzeczywiście takie osoby nie potrzebują żadnej teorii aby odnosić sukcesy z kobietami, o tyle zaczynając szkolić innych braki w tym zakresie zaczynają bardzo szybko wychodzić.

 

Treść ogłoszenia jest w nietypowym okienku historii, gdyż dana osoba po moim komentarzu szybo zmieniał treść ogłoszenia.

kiepski trener

 

kiepski trener 2

 

kiepski trener 3

Jak widzisz w ogłoszeniu szkolenie ma polegać na podnoszeniu pewności siebie, wartości i budowaniu relacji z ludźmi, po czym trener uwodzenia proponuje aby kursant przyszedł ze swoim kolegą.

 

Jeżeli siedzisz już jakiś czas w rozwoju osobistym i tematyce uwodzenia kobiet, to z pewnością wiesz że jedną z najważniejszych rzeczy jakich trzeba dokonać, jest sprawić aby kursant zaczął wychodzić ze swojej strefy komfortu i robił rzeczy do których wcześniej samodzielnie nie był w stanie się zmusić.

Uwodzenie potrafi przynieść bardzo dużo radości i satysfakcji, jednak zanim facet nabierze świadomej kompetencji w tym co robi, musi doświadczyć wielu nieprzyjemnych odczuć (takich jak np. odrzucenie ze strony kobiety, lub szczególne zwrócenie na siebie uwagi innych postronnych osób).

 

„Nie chcesz iść sam, krępujesz się, masz kolegów… – nie ma sprawy?!!”

Gdzie tutaj jest wychodzenie ze strefy komfortu?!

 

Jednym z największych problemów osób które kończą kursy uwodzenia kobiet jest brak umiejętności samodzielnego działania!

 

O ile podczas szkoleń trener wymusza od kursanta podejmowanie określonych działań, to jednak po szkoleniu kiedy nie ma już nad nim przysłowiowego bata, wszystko powoli siada i kończy się intensywna praca nad samym sobą.

Podobnie jest w przypadku winga. Dosłownie mała grupka osób potrafi działać samodzielnie bez względu na to czy ma ze sobą kumpla czy nie. Reszta osób decyduje się wychodzić poznawać kobiety z kolegą, lub rezygnuje w ogóle z działania.

(Więcej na temat winga  znajdziesz tutaj)

 

Czemu w tym ogłoszeniu trener zgadza się na przyprowadzenie ze sobą kumpla aby było mu raźniej i nie czuł się zbyt skrępowany?

 

Ponieważ nie wie jak ważne jest to aby dany mężczyzna nauczył się działać bez względu na to czy znajdzie sobie znajomych o podobnych zainteresowaniach, czy będzie zmuszony jednak działać solo.

Oczywiście mogło to być zwykłe nieporozumienie wynikające z tego że ogłoszenie nie zostało ponownie przeczytane i sprawdzone.

 

Co się jednak stało kiedy zwróciłem autorowi uwagę ten ważny element szkoleniowy?

Zmienił tylko to jedno zdanie, aby tylko suma pieniędzy mogła się dalej zgadzać!!!!

korekta zdania

Kursant sam najpierw potrzebuje pomocy i zmiany w swoim życiu!

Pomagać kumplowi będzie mógł potem dzieląć się z nim swoją wiedzą i doświadczeniem, lub polecając mu konkretne szkolenie

 

Jeżeli chodzi o ceny tych kursów to trener wystawijący to ogłosznie nie zdaje sobie sprawy z następujących rzeczy:

 1. Nie wie ile czasu, pieniędzy i energii trzeba poświęcić aby zdobyć ta całą wiedzę niezbędną do tego aby szkolić ludzi na odpowiednim poziomie (co oznacza że najwyraźniej sam nigdy nie płacił za drogie szkolenia, hotele i transport aby się na nie dostać).
 2. Nie zdaje sobie sprawy z tego że ludzie nie doceniają czegoś co nie ma odpowiednio wysokiej ceny! Osobiście znam bardzo wiele osób które ciągle korzystały z darmowych materiałów i znam osoby które sporo płaciły uzyskać pożądany efekt. Różnica pomiędzy nimi była bardzo duża i nie da się ukryć że jeżeli coś jest dostępne za bardzo małe pieniądze, to ludzie tego nie szanują i nie przykładają do tego tak jak powinni.

 

Czy fakt że trenerzy którzy nabrali swoich umiejętności jedynie przez ciągłe działanie w terenie (czystą praktykę) oznacza, że nie nadają się do prowadzenia tego typu kursów?

 

Niekoniecznie.

Jeżeli ktoś działa już od jakiegoś czasu w terenie i nie ma już problemów z podchodzeniem do kobiet, to tacy trenerzy mogą u dostarczyć bardzo wielu fajnych pomysłów, skorygować jego zachowanie przy kobietach i podzielić się wieloma historiami z własnego doświadczenia.

Osoby jednak które nigdy nie podchodziły do kobiet, nie wiedzą jak zacząć i co w ogóle mają robić, nie będą mogły liczyć na zbyt dużą pomoc ze strony takiego trenera, ponieważ on sam poza swoim doświadczeniem praktycznym, nie ma żadnych narzędzi do tego, aby pomóc im przełamać swoje dotychczasowe bariery.

Wiele osób które decyduje się na wybór konkretnego trenera kieruje się głównie tym jak bardzo jest on popularny, ile kobiet udało mu się już domknąć i jakie fotki kobiet zamieszcza na swojej stronie.

 

Czy jednak każdy bardzo dobry uwodziciel potrafi być równie skutecznym trenerem?

 

Pozwól że odpowiem Ci na to pytanie pokazując opinie jednego z jego klientów który do mnie napisał:

dowód

Po otrzymaniu tej wiadomości napisałem jej autorowi kilka zdań od siebie…

 

Czy po takim doświadczeniu z kiepskim trenerem dana osoba będzie jeszcze kiedyś chciała skorzystać z innych szkoleń z uwodzenia?

 

dowód 2

 

Dobrze że przynajmniej ten kursan ma na tyle chęci i motywacji, że nadal chce działać na własną rękę.

W wielu innych przypadkach może dojśc do sytuacji, w której dana osoba podda się całkowicie raz na zawsze, myśląc że nawet najlepszy uwodziciel nie jest w stanie mu  w żaden sposób pomóc.  

2 Odpowiedzi

 1. Tomek

  bardzo dobre podejście do tematu brawo Adam 🙂 faktem jest że każdy kto ma jakiś problem z samooceną , niskie poczucie własnej wartośći czy trudne dorastanie za sobą powinien najpierw iść do psychologa aby wyprostować pewne sprawy.. prawda jest taka że środowisko w jakim dorastamy ma kolosalny wpływ na życie w dorosłym wieku.. stąd różne problemy. Pierwsze co należy zrobić to chęć do zmiań i przyznać się samemu przed sobą że ma się problem , przestać obwiniać ludzi dookoła narzekać na rzeczywistość tylko zakasać rękawy i zabrać się do pracy:)

 2. Zgadza się Tomek.

  Wiele osób nie chce podjąć działania bo masa osób powtarza że wcześniej czy później wszystko samo się jakoś ułoży. Niestety ale jest to zwykłe marnowanie swojego życia licząc na to że ktoś lub coś ich we wszytskim wyręczy.

  Jeżeli chodzi o psychologów to trzeba niestety też na  to uważać. Jakiś czas temu zauważyłem że wielu psychologów zaczyna rozszerzać swoje usługi o porady zwiażane z poznawaniem partnerki/uwodzeniem kobiet!!!

  Osobiście uważam że psychologowie nie powinni się za to zabierać jeżeli sami nie mają praktycznego doświadczenia w tym temacie.

  Psychologowie i różnego rodzaju trenerzy powinni ze swobą współpracować i się nawzajem uzupełniać, a nie wyręczać mając jedynie wiedzę czysto teoretyczną. 

Zostaw komentarz

More in Kurs uwodzenia kobiet
nauka uwodzenia kobiet
Czy nauka uwodzenia kobiet służy tylko do ich podrywania?

Bardzo wielu mężczyzn zaczyna interesować się tematyką uwodzenia kobiet głównie w jednym celu. Chcą się dowiedzieć jak poznać dziewczynę do związku? W społeczeństwie cały czas ma miejsce bardzo silne przekonanie że swojej partnerki/partnera nie powinno się w ogóle szukać. Jak to zazwyczaj kobiety lubią powtarzać: „wcześniej czy później sama się znajdzie” Spora część mężczyzn idąc... Czytaj Więcej

Close
Powered By Continuous Engagement Plugin