Single Blog Title

This is a single blog caption
kotwice nlp w uwodzeniu

Kotwice emocjonalne – stosowanie kotwic w uwodzeniu kobiet

Na pewno nie raz Ci się zdarzyło, że słysząc jakąś piosenkę przypomniały ci się miłe wydarzenia z przeszłości (np. wspaniałe wakacje, jakieś cudowne chwile z jedną ze swoich byłych dziewczyn itp.). Na pewno nie raz czując jakiś zapach, automatycznie skojarzyłeś go z jakimś miłym doświadczeniem które mogło mieć miejsce nawet wiele lat temu.

Czemu o tym wspominam?

Tak jak o wielu rzeczach potrafimy w ciągu dnia bardzo szybko zapomnieć, tak i wiele zdarzeń i odczuć z nimi związanych mogą na stałe zapisać się w naszej podświadomości (często w ogóle o tym nie wiedząc).

Jak można wykorzystać tą wiedzę aby czerpać z niej korzyści podczas uwodzenia kobiet?

 

Technika którą stosuje polega na kotwiczeniu bardzo przyjemnych odczuć związanych pozytywnymi reakcjami kobiet.

Abyś lepiej zrozumiał co mam na myśli przypomnij sobie sytuację w której przełamałeś się i podszedłeś do kobiety która bardzo Ci się spodobała. Mimo że nie miałeś pojęcia jak się to wszystko potoczy, to jednak okazało się że kobieta bardzo fajnie na ciebie zareagowała. Zapewne świetnie wam się rozmawiało, może poszedłeś z nią na szybką randkę, wziąłeś jej numer telefonu lub umówiłeś się z nią wieczorem na spotkanie.

Zastanów się teraz jak się czujesz kiedy uzyskujesz tego typu rezultaty?

Pewnie czujesz się wspaniale. Nabierasz dużej pewności siebie. Czujesz dumę i zadowolenie. Otrzymujesz sporą dawkę energii która wręcz Cię rozpiera. Cokolwiek by to nie było, to z całą pewnością są to bardzo dobre emocje które chciałbyś odczuwać za każdym razem kiedy podchodzisz do obcej kobiety.

Jak długo utrzymuje się tego typu stan emocjonalny w Twoim ciele?

Jednoznacznie nie można tego określić ale zazwyczaj jest to od kilku do kilkunastu minut od momentu kiedy uzyskałeś jakieś świetne rezultaty. Oczywiście radość i zadowolenie może Ci towarzyszyć nawet cały dzień, jednak najbardziej skumulowane odczucia trzymają się Ciebie dość krótki czas.

Jak zatem wykorzystać ten stan aby nie uleciał on z czasem i nie został jedynie miłym wspomnieniem?

Kiedy następnym razem będziesz czuł te cudowne silne emocje, świadomie skup się na nich i postaraj się nakręcić jeszcze bardziej. Przypomnij sobie wyraz twarzy kobiety z którą właśnie miałeś do czynienia. Przypomnij sobie jej uśmiech i to jak na Ciebie reagowała. Zacznij w myślach powtarzać sobie jak rewelacyjnie to rozegrałeś i jak niesamowite uzyskałeś efekty. Staraj się nakręcać odczuwalne w Twoim ciele emocje najlepiej jak tylko się da i w tym samym momencie zacznij pocierać palcem jakąś specyficzną część Twojego ciała.

Ja akurat dość mocno pocieram palcem za lewym uchem (tak jak bym się drapał za uchem), jednak spokojnie możesz to robić w zupełni innym miejscu.

Co się dzieje podczas wykonywania tego typu czynności?

Za każdym razem kiedy mam bardzo fajne efekty z kobietami, pocieram się dokładnie w ten sam sposób i kotwiczę jednocześnie emocje które mi towarzyszą w tym właśnie momencie. Nie wystarczy że raz to zrobisz i gotowe. Musisz świadomie za każdym razem powtarzać tą czynność i wzmacniać w sobie tą kotwicę emocjonalną.

Co daje tego typu technika?

Kiedy następnym razem zobaczysz jakąś piękną kobietę do której normalnie byś bał się podejść, odpalasz w sobie tą kotwicę (pocierając się dokładnie w ten sam sposób, w tym samym miejscu), a w Twoim ciele zaczynasz odczuwać te same odczucia które miałeś kiedy kobiety na Ciebie świetnie reagowały.

Czy nabierając tak pozytywnego stanu emocjonalnego zwiększają się Twoje szanse na kolejny udany podryw?

Chyba nie muszę Ci odpowiadać na to pytanie :)

Jeżeli chodzi o zagadnienie związane ze stosowaniem kotwic emocjonalnych to proponuję Ci głębiej zainteresować się tym tematem. Jest to tak rozległe zagadnienie że nie dam rady się teraz dokładnie rozpisać na ten temat. Ważne jest natomiast abyś zrozumiał, że czym częściej będziesz stosował na sobie tego typu kotwice, tym lepiej będziesz mógł kontrolować swój stan emocjonalny.

Zostaw komentarz

More in Inner game
strach przed kobietami
Strach przed kobietami

W większości przypadków ludzie tak funkcjonują, że o wiele bardziej pamiętają negatywne niż pozytywne wydarzenia w swoim życiu. Jeżeli w przeszłości kobiety dawały Ci kosza, to o wiele częściej będziesz wspominał te niepowodzenia, niż sukcesy jakie odnosiłeś na stopie relacji damsko męskich. Praktycznie każdy kto ma szersze pojęcie i doświadczenie w uwodzeniu kobiet, dokładnie wie... Czytaj Więcej

Close
Powered By Continuous Engagement Plugin