Konsultacje

Rozwiąż swój problem szybko!

Koniecznie zobacz to wideo

Sprawdź nad czym będziesz chciał abym z Tobą popracował

Zanim umówimy się na konkretny termin (data/godzina), będziesz proszony o przesłanie mi wiadomości e-mail z dokładnym wyjaśnieniem swojego problemu. Chodzi głównie o to, abyś nie tracił niepotrzebnie swojego czasu w trakcie już trwania konsultacji na dokładne objaśnienie całej sytuacji i odpowiadanie na ważne uzupełniające pytania.

  • Przed konsultacją opisujesz mi dokładnie swój problem i efekt jaki chcesz uzyskać.
  • Podczas trwania konsultacji skupiamy się na rozwiązaniu danego problemu  i omówieniu konkretnych kroków jakie będziesz musiał wykonać aby uzyskać pożądany rezultat.

Umów się

Jak możesz umówić się na konsultację.

Napisać maila pod adres: adam@uwodzenieuk.com

Zadzwonić pod numer: +44 778 995 3519

Napisać wiadomość pod numer GG: 11297848


Na terenie UK

Jeżeli mieszkasz na terenie UK możesz wybrać konsultację telefoniczną lub Skype (jeżeli masz ograniczoną ilość minut na rozmowy telefoniczne lub telefon na kartę, nie ma najmniejszego problemu. Mogę zadzwonić ze swojego telefonu pod wskazany przez Ciebie numer).


Poza terenem UK

Jeżeli mieszkasz poza UK możemy umówić się jedynie na konsultacje Skype. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit.

Masz jakiekolwiek pytania?

Skontaktuj się ze mną!

Skontaktuj się

Opinie

Co inni o mnie mówią!