Single Blog Title

This is a single blog caption

Jak Zatrzymać Dziewczynę Która Gdzieś Się Śpieszy?

Kiedy poznajesz kobiety w ciągu dnia, napotykasz je zazwyczaj w wielu różnych sytuacjach. Jedne plączą się po mieście aby zabić nudę, inne przemieszczają się na trasie dom-praca/dom-uczelnia, jeszcze inne biegają jak mrówki mając tysiące spraw na głowie.

O ile kobiety spokojnie przemieszczające się ze sklepu do sklepu bardzo łatwo jest otworzyć, o tyle kobiety z wiecznie napiętymi grafikami robią trochę pod górkę.

Co mam na myśli twierdząc że robią pod górkę?

Fakt że często chodzą bardzo szybko :) i trzeba się z nimi przejść nieraz kawałek drogi, aby cokolwiek można było zdziałać.

W tym artykule podam Ci bardzo fajną metodę, dzięki której szybko idąca kobieta zatrzyma się przy Tobie i zacznie rozmawia z Tobą twarzą w twarz, zamiast dreptać kilkadziesiąt metrów mówiąc sobie przez ramie.

 Jak zatem zatrzymać dziewczynę która gdzieś się spieszy?

 Rozpoczęcie znajomości prawie niczym się nie różni od pozostałych sytuacji. Albo otwierasz kobietę pośrednio, albo bezpośrednio.

Kiedy kobieta zaczyna z Tobą rozmawiać ale nadal idzie szybkim krokiem w swoim kierunku, idziesz z nią kawałek i króciutko rozmawiasz wypowiadając zaledwie kilka zdań.

Wystarczy dosłownie przejść z kobieta kilkanaście metrów żeby po chwili wypowiedzieć słowa:

?A tak w ogóle to się nawet nie przedstawiłem. Mam na imię Adam? ? w tym momencie zdecydowanie wyciągasz dłoń w jej kierunku łapiesz z nią silny kontakt wzrokowy i stanowczo dajesz jej do zrozumienia że oczekujesz od niej uściśnięcia dłoni i przedstawieniu sobie jej imienia.

Bardzo ważna rzecz!

Jeżeli poznajesz obcą kobietę i po prostu pytasz się o jej imię. to sytuacja się może różnie potoczyć. Otwarte i sympatyczne dziewczyny się uśmiechną i szybko przedstawią, inne natomiast nie będą w ogóle czuły potrzeby przedstawiania się i mówienia swojego imienia zupełnie obcemu mężczyźnie.

Kiedy jednak po wymianie kilku zdań sam dochodzisz do wniosku że wypada się z Twojej strony przedstawić, wypowiadasz swoje imię i wyciągasz dłoń w jej kierunku, to na kobietę spływa silna presja odwdzięczenia się tym samym. Ty jako doświadczony uwodziciel masz to pewnie gdzieś czy ona poda Ci rękę czy nie :), ale kobieta może się poczuć niekomfortowo jeżeli okaże się na tyle nieuprzejma że odrzuci Twoją inicjatywę zapoznania się z nią.

Moja rada: sprawdź to w praktyce i zobaczysz jak fajnie działa :)

Wracając do tematu.

Kiedy nałożysz już na kobietę ?obowiązek? podania dłoni i przedstawienia Ci swojego imienia, najzwyczajniej przytrzymaj jej dłoń i zatrzymaj się (najlepiej ustawiając się plecami do kierunku w którym ona zmierzała).

Jeżeli staniesz obok niej i puścisz jej dłoń, to kobieta może się uśmiechnąć, powiedzieć kilka słów i kontynuować swój marsz tłumacząc się że naprawdę się gdzieś spieszy. Jeżeli natomiast staniesz tak aby zablokować jej drogę to nakładasz na nią kolejną presję a mianowicie: kobieta zamiast delikatnie zacząć się oddalać, będzie musiała z pełna premedytacją Cię obejść :)

Abyś mnie źle nie zrozumiał.

Nie chodzi o to żeby zablokować jej drogę i za wszelka cenę nie pozwolić jej przejść :)

Chodzi o to że jesteś facetem. Stajesz szeroko/stanowczo i zdecydowanie prowadzisz rozmowę z kobietą, która zazwyczaj po chwili dostrzega że nie jesteś jedynie zwykłym zalotnikiem który prosi się o jej akceptacje i możliwość umówienia się na randkę.

Jak natomiast wymienić się kontaktami z kobietą która rzeczywiście w danej chwili nie może sobie pozwolić na rozmowę z Tobą?

O tym napisałem w artykule  pt. ?Jak poznać dziewczynę która gdzieś się śpieszy?.

Zostaw komentarz

More in Sztuka uwodzenia, Techniki uwodzenia kobiet
Techniki uwodzenia kobiet a naturalność

Zarówno u osób początkujących jak i tych którzy od jakiegoś już czasu siedzą w uwodzeniu kobiet, często dochodzi do wymiany argumentów na temat odmiennych przekonań. Jedni chcą poznać i opanować jak najwięcej skutecznych metod i technik uwodzenia kobiet, inni natomiast bronią się od nich rękoma i nogami stawiając wyłącznie na naturalność. O ile wszyscy maja jeden... Czytaj Więcej

Close
Powered By Continuous Engagement Plugin