Jak zagadać do dziewczyny na fb?

Zobacz jak zacząć rozmowę i pisać z dziewczyną na fb...
jak zagadać do dziewczyny na fb - artykuł

Jak zagadać do dziewczyny na fb?

Bez względu na to czy chcesz zagadać do dziewczyny na fb, na jakimś portalu randkowym, czy na jedenej z apikacji takich jak np. Tinder, musisz wiedzieć że wszędzie panują podobne zasady.

Sposób działąnia jest podobny, jednak trzeba zwrócić uwagę na kilka bardzo ważnych elementów.

 

Jak zagadać do dziewczyny na fb – znacząca różnica w porównaniu do portali randkowych.

 

Pierwszą i podstawową różnicą jest to, że profil na facebooku jest dla kobiet o wiele bardziej prywatną kwestią, niż konto założone gdzieś na portalu randkowym (często utworzone nawet bez prawdziwego imienia i dokładnych informacji).

O ile nie rozpoczynasz rozmowy z dziewczyną będącą członkiem jakiesć grupy randkowej na fb, to prywatna wiadomość może być dla kobiety nieco dziwna i podejżliwa.

Na co szczególnie zwrócić swoją uwagę jeżeli chcesz znaleźć dziewczynę na facebooku?

Podobnie jak w przypadku portali randkowych, kobieta pierwsze co zrobi mając z Tobą styczność, to wejdzie na Twój profil, aby sprawdzić kim jesteś!

Będzie chciałą zobaczyć:

 • Twoje zdjęcia w albumach i na osi czasu
 • Gdzie mieszkasz?
 • Czy macie wspólnych znajomych?
 • Czym się zajmujesz, gdzie pracujesz i jak spędzasz wolny czas.

Jeżeli Twój profil wygląda bardzo „pusto” (nie masz żadnych fajnych zdjęć ani wartościowych postów, to z miejsca zablokuj możliwość przeglądania Twojego profilu, przez osoby które nie są na liście Twoich znajomych. Chodzi tutaj głównie o to, aby kobieta nie decydowałą o kontynuacji waszej znajomości głownie na podstawie wyglądu Twojego profilu.

Zadbaj o ładne zdjęcie profilowe i zdjecie w tle, a resztę pokazuj tylko oosbom które są dadane do grona Twoich znajomych.

 

Sam zresztą zobacz jaki efekt daje dobrzez zrobiony profil

jak zagadać do dziewczyny na fb - pierwsza wiadomość

 

 

Jeżeli chcesz wiedzieć na co kobiety bardzo zwracają uwagę widząc profil mężczyzny, to poniżej możesz sobie pograć darmowy materiał w który dokładnie opisuję wszystkie najważniejsze elementy dobrego profilu na przykładzie portali randkowych.

 

jak poderwać dziewczyne na fb - dobry profil

Kliknij TUTAJ aby pobrać sobie ten darmowy materiał

 

Jak zacząć rozmowę z dziewczyną na fb

 

Tak jak wspomniałem na początku, facebook nie jest typowym miejscem do umawiania się na randki, tak więc bardzo dobrą metodą jest rozpoczynanie znajomości w sposób pośredni.

 1. Zanim napiszesz do nadej kobiety sprawdź w miarę możliwości kim ona jest:
 • Gdzie mieszka
 • Jaki ma status związku
 • Czy macie wspołnych znajomych
 • Zobacz jej zdjęcia na osi czasu i w albumach
 1. Napisz do niej odwołując się do jakiegoś komentarza który ona gdzieś zamieściła, jakiegoś jej wpisu na tablicy, jednego ze zdjęć jakie zauważyłes lub nawet całęgo albumu.

Bardzo ważne jest abyś pokazał kobiecie, że trafiłeś na nią spontanicznie i ona na tyle Cie zaintrgowała, że odruchowo musiałes do niej napisać  🙂

Pod żadnym pozorem nie pokazuj kobiecie, że doskiwera Ci samotność i szukasz tej jednej jedynej na stałe!!!

Mimo że kobieta może chcieć dokładnie tego samego, to jednak kobieta widząc u Ciebie taką postawę, podświadomie odbierze to na jeden niekorzystny dla Ciebie sposób: desperat który nie może znaleźć sobie dziewczyny!

Początek waszej rozmowy traktuj bardzo na luzie, aby w zbudzić w kobiecie bardzo fajne odczucia na Twój temat.

 

Zobacz jak kobieta reaguje, kiedy widzi że facet nie szuka desperacko dziewczyny!!!

jak zacząć rozmowę z dziewczyną na fb - przykład

Nigdy nie popełniaj jednych z jaczęściej powtarzających się błędów i ni pisz do kobiet wiadomości w stylu:

„Hejka, jak leci”, „Cześć, co słychać?” itp.

Tego typu pytania pokazują jedynie kobiecie, że sam nie wiesz o czym chcesz z nią pisać i zrzucasz cały cieżar wymyślania tematów do rozmów, właśnie na nią.

Kobiety nie znoszą facetów od których muszą przejmować pałeczkę rozkręcania znajomości, bo oni sami nie wiedzą w jaki sposób prowadzić rozmowę z kobietą!

Jak pisać z dziewczyną na fb?

Sama rozmowa powiwnna  być w miarę krótka i treściwa.

Musisz pokazać kobiecie że jesteś naprawdę intersującycm facetem i wzbudzić w niej odpowiednie emocje, aby chętnie zainteresowała się bardziej Twoją osobą.

Pamiętaj że większość osób korzysta z facebooka na swoim telefonie, tak wieć nie jest to miejsce na pisanie długich opowiadań na temat Ciebie, lub kobiety którą chciałbyś lepiej poznać.

 

Zobacz jak kobiety chętnie potrafią okazać swoje zainteresowanie po zaledwie 1 godzinie i 10 minutach wysyłania krótkich wiadomości.

jak pisać z dziewczyną na fb - rozmowa z Marta

 

Bardzo ważne jest również to, abyś nie pokazywał kobiecie że napaliłeś się na nią jak przysłowiowy Reksio na szynkę 🙂

Bardzo atrakcyjne kobiety mają olbrzymie powodzenie u mężczyzn i każdy facet w bardziej lub mniej umiejętny sposób stara się kobieta przekonać/namówić do spotkania.

Pokaż kobiecie że nie stawiasz jej na piedestale i traktujesz ją jak równą sobie osobę (bez względu na to jak piękna i bogata ona jest), a wyjdziesz na bardzo atrakcyjnego faceta i tym samym mocno ją sobą zaintrygujesz. 

jak pisać z dziewczyną na fb - rozmowa z Zuzą

 

Jeżeli chciałbyś uzyskac więcej infomacji na temat tego jak zagadać do dziewczyny przez internet, to dużo przydatnych informacji możesz znaleźć również w moich artykułach pt. "Jak poznać dziewczynę przez internet?", "Jak napisać pierwszą wiadomość do dziewczyny na portalu randkowym?"

Incoming search terms:

 • szukam kobiety za źone

Zostaw komentarz

Read More
Jak napisać pierwszą wiadomość do dziewczyny na portalu randkowym?
Jak napisać pierwszą wiadomość do dziewczyny na portalu randkowym?

Pierwsza wiadomość na portalu randkowym jest czymś, co może kobietę mocno zaintrygować, lub całkowicie ją do ciebie zniechecić!?

Close
Powered By Continuous Engagement Plugin