Single Blog Title

This is a single blog caption
jak zagadać do dziewczyny z koleżanką

Jak zagadać do dziewczyny która jest z koleżanką?

Bardzo często się zdarza że będąc np. w centrum miasta zauważysz idącą, lub siedzącą gdzieś śliczną dziewczynę z koleżanką lub nawet kilkoma koleżankami.

Wbrew temu co się może wydawać otwieranie dwóch kobiet nie jest czymś bardzo trudnym, a wykonując to w umiejętny sposób może się nawet okazać że obie te kobiety będą się pozytywnie na Ciebie nakręcały.

Jak zapewne świetnie już wiesz, prawie zawsze jedna z koleżanek jest bardziej atrakcyjna od drugiej. Mimo że obie mogą wyglądać rewelacyjnie to jednak jedna z nich zawsze przyciąga większą uwagę mężczyzn.

Ok. To by było tyle wstępu, a teraz konkretnie przejdźmy do rzeczy:

 

Jak zagadać do dziewczyny która jest w towarzystwie swojej koleżanki?

 

Niezależnie od tego czy dane kobiety, idą stoją czy też siedzą, zawsze otwierasz je obie.

Wcale nie musisz stosować jakiegoś super wypasionego otwieracza. W zupełności wystarczy jeden z twoich ulubionych, tyle tylko że wymawiasz go do obu dziewczyn w liczbie mnogiej.

Ważna uwaga!

Kiedy otwierasz dwie dziewczyny spoglądasz na nie obie, po czym kontynuujesz rozmowę spoglądając głownie na koleżankę mniej atrakcyjną. Cały czas mówisz w liczbie mnogiej, jednak całą swoją uwagę skupiasz na kobiecie, która akurat nie jest Twoim celem.

Oczywiście od czasu do czasu spoglądasz na kobietę która bardziej Ci się podoba i zadajesz jej jakieś dodatkowe pytanie, aby nie czuła się przy was jak powietrze i nie zaczęła oglądać chmury lub gołębie. Mimo jednak tego że będziesz rozmawiał z nimi obiema, to musisz wyraźnie dać im odczuć że to ta mniej atrakcyjna kobieta jest właśnie w centrum uwagi.

Dla czego należy robić to właśnie w ten sposób?

Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo że kobiety które spotkałeś znają się już od dłuższego czasu. Na pewno wiele razy zdarzały się już im sytuacje w których faceci (najczęściej podczas sobotnich imprez gdzieś w klubach) podchodzili do nich obu ale z miejsca było widać że są zainteresowani właśnie tą ładniejszą koleżanką.

Jeżeli otworzysz dwie kobiety i zaraz przestawisz się na tą ładniejszą to z miejsca zakomunikujesz że to właśnie ona Ci się podoba, a jej koleżankę tolerujesz jedynie grzecznościowo.

Co się dzieje w tego typu sytuacjach?

Ładniejsza kobieta czuje satysfakcję i podbudowuje sobie ego widząc jakie ma powodzenie wśród mężczyzn (szczególnie kiedy widzą to jej znajomi), a jej koleżanka głównie z zazdrości z miejsca trzyma do Ciebie dystans widząc w Tobie kolejnego przeciętnego faceta, który leci jak zawsze na jej ładniejszą koleżankę.

Co natomiast się dzieje kiedy większość swojej uwagi kierujesz koleżanką mniej atrakcyjną?

Bez wątpienia poczuje ona olbrzymie zadowolenie. Zazwyczaj faceci porywają jej ładniejszą koleżankę, a teraz nagle ma miejsce odwrotna sytuacja. Mimo że w większości tego typu przypadków kobieta ta jest zaskoczona, trochę zmieszana i  nie do końca nie wie jak powinna się zachować, to jednak wykorzystując swój dobry stan i pozytywne nastawienie, na totalnym luzie kontynuujesz z nimi konwersację.

Jak się w tym czasie zachowuje jej piękna koleżanka?

Jest do Ciebie pozytywnie nastawiona i z zainteresowaniem słucha o czym rozmawiacie. Przecież ta dyskusją nie dotyczy bezpośrednio jej, więc byłoby chamskie z jej strony gdyby chciała popsuć swojej koleżance możliwości poznania fajnego faceta :)

Oczywistą sprawą jest że w tego typu sytuacjach nie uda Ci się zabrać jednej z nich na instant date, pozostawiając tym samym drugą kobietę samej sobie. Zwróć również uwagę na to że Twoim głównym celem jest ta ładniejsza kobieta z którą mało co rozmawiasz.

Aby wszystko zakończyło się jak najlepiej, mniej przygotowaną jakąś dobrą wymówkę (np. spotkanie za 20 minut, sprawy do załatwienia itp.) i skieruj się do nich obu z propozycją wymiany kontaktów. Dobrym pomysłem jest namiar na facebooka, gdyż swojego numeru telefonu raczej nie będą chciały dać Ci obie. Mimo że ta brzydsza koleżanka może być zainteresowana wymianą numerów telefonów, to przecież nie na niej ci zależy prawda?

Jak postępujesz dalej mając już namiary na obie kobiety?

Kontaktujesz się za jakiś czas z tą atrakcyjniejszą kobietą, wzbudzasz jej ciekawość, zainteresowanie i działasz dalej  tak jak podczas normalnej gry smsowej.

Incoming search terms:

  • Jak zagadać do dziewczyny
  • jak zagadać w towarzystwie

Zostaw komentarz

More in Jak zagadać do dziewczyny, Uwodzenie w dzień (day game)
Jak poznać dziewczynę która się gdzieś śpieszy?

Jeżeli poznajesz kobiety w ciągu dnia, to zapewne zauważyłeś w jakim tempie obecnie ludzie żyją. Na nic nie mają czasu, wiecznie zabiegani, cały czas się gdzieś śpieszą. Poznając kobiety w dzień na pewno wiele razy słyszałeś zdania typu: Przepraszam, ale nie mam czasu. Śpieszę się. Musze lecieć. Jestem gdzieś umówiona. Ktoś na mnie czeka. Spóźnię... Czytaj Więcej

Close
Powered By Continuous Engagement Plugin