Jak tańczyć w klubie z dziewczyną?

Jak poderwać dziewczynę w klubie?

Jak tańczyć w klubie z dziewczyną?

Jeżeli chcesz wiedzieć jak tańczyć w klubie z dziewczyną to musisz zrobić dwie rzeczy:

 

  • Nauczyć się kilka podstawowych ruchów tanecznych, które będziesz mógł potem wykorzystać tańcząc z dziewczyną na parkiecie (zobacz na końcu tego artykułu jak możesz się tego nauczyć).
  • Dowiedzieć się jak zachowywać się w klubie, aby wzbudzać w kobietach duże zainteresowanie Twoją osobą, a nie robić siebie zwykłego buraka który jest wręcz odpychający dla kobiet.

 

OK. Jak nauczyć się tańczyć w klubie z dziewczyna będziesz mógł zobaczyć na samym dole tego artykułu. Teraz natomiast w punktach podam Ci bardzo ważne elementy odnośnie tego na co musisz zwrócić swoją szczególną uwagę i czego na pewno NIE ROBIĆ chcąć z kobietą tańczyć w klubie!

 

  1. Jeżeli jeszcze nie wiesz jak tańczyć w klubie, to nie wychodź na parkiet! – kobietę podczas tańca trzeba prowadzić, a jeżeli kompletnie nie wiesz co masz robić to nie licz na to że kobieta przejmie inicjatywę i to ona zacznie Ciebie prowadzić.
  2. Nigdy nie dołączaj do tak zwanego kółeczka frajerów – jest to grupka facetów która wychodzi na parkiet otacza atrakcyjne kobiety i nieśmiało stara się obok nich tańczyć zerkając co chwilę ukradkiem z nadzieją że one się na nich popatrzą, uśmiechną i dadzą zielone światło do rozpoczęcią wspólnego tańca.
  3. Nie tańcz z dziewczyną zbyt długo. Mimo że fajnie wam się może tańczyć, to jednak po 3,4 kawałku kobieta na bank się zmęczy lub najzwyczajniej tym znudzi. Jeden góra dwa kawałki i ściągaj kobietę z parkietu.
  4. Zadbaj o eskalację w dotyku – musisz wprowadzić w tańcu seksualny dotyk, aby nie odebrała tego jak tańca ze swoim kolegą, ale musisz też baczenie obserwować jej reakcję. ?Jeżeli zobaczysz że kobieta pozwala się swobodnie dotykać, nie krępuj się tego robić 🙂 Jeżeli natomiast widzisz że wzbrania się z tym, oznacza to że potrzebuje ona trochę więcej czasu aby poczuć się przy Tobie wystarczająco komfortowo na tego typu dotyk z Twojej strony.
  5. Jeżeli coś się nie uda (nie wyjdzie ci jakiś obrót, lub kobieta nie pozwoli się dotykać), to nie panikuj i z uśmiechem na twarzy tańcz dalej jak gdyby kompletnie nic się nie stało. Jeżeli kobieta zaobaczy że jesteś zestresowany lub niepewny siebie, ona też poczuje się przy tobie niekomfortowo.
  6. Pamiętaj o kontakcie wzrokowym i uśmiechu na twarzy – kobieta musi widzieć że świetnie się z nią baisz, a silny kontakt wzrokowy działą na kobiety bardzo pociągająco 🙂

A teraz najlepsze!

Aby fajnie tańczyć w klubie z dziewczyną wcale nie musisz trenować latami!

Wystarczy na początku poznać zaledwie kilka podstawowych obrotów, które jesteś w stanie opnaować w ciągu zaledwie 1-2 dni i które będziesz mógł stosować na przemian podczas tańca w klubie z dziewczyną.

Czy na pewno to wystarczy?

Jasne że TAK! Kobiety potrafią się seksownie poruszać na parkiecie, ale większość z nich nie potrafi tańczyć w parze! 🙂

Jeżeli będziesz znał zaledwie kilka podstawowych ruchów i zdecydowanie prowadził kobietę w tańcu, to ona za Tobą podąży.

Z czasem te ruchy będą dla Ciebie już tak łatwe i intuicyjne, że zaczniesz próbować czegoś nowego i bardziej skomplikowanego.

 

Jeżeli chcesz uzyskać znacznie więcej informacji odnośnie tego jak tańczyć z dziewczyną w klubie i jak postępować w tego typu miejscach, to możesz już teraz zrobić dwie rzeczy:

 

1. Pobrać sobie darmową książkę w której dokładnie jest opisane uwodzenie kobiet w klubach.

jak tańczyć w klubie z dziewczyną - książka do pobrania

Kliknij TUTAJ aby pobrać sobie darmową książkę

 

2. Zobaczyć jak szkoli facetów mój znajomy z Warszawy Damian Myśliwy, który jest instruktorem we własnej szkole tańca i najlepszym w Polsce zawodowym tancerzem erotycznym.

 

Zresztą sam zobacz czego się uczyli faceci którzy teraz biorą do tańca najładniejsze kobiety w klubach!

Kliknij TUTAJ aby zobaczyć szczegóły 

 

 

Zostaw komentarz