Jak stać się bardziej rozmownym?

rozmowny i towarzyski mężczyzna

Jak stać się bardziej rozmownym i towarzyskim mężczyzną?

Osoby które nie maja za dobrych efektów z kobietami często zadają pytania typu: Jak być bardziej rozmownym i towarzyskim? Jak rozmawiać z pięknymi kobietami?

Jeżeli też należysz to osób które nie widzą jak stać się bardziej rozmownym i jak przełamać nieśmiałość do dziewczyn, to zwróć uwagę na to jaka jest różnica pomiędzy tym kiedy rozmawiasz ze swoimi znajomymi, a tym kiedy poznajesz atrakcyjną kobietę?

Wśród przyjaciół i znajomych zapewne czujesz się komfortowo i nie czujesz kompletnie żadnej presji. Potrafisz rozmawiać śmiać się i przechodzić z tematu na temat.

Co natomiast się dzieje kiedy zaczynasz rozmawiać z kobietą która Ci się podoba? Stajesz się sztywny, nienaturalny i chcesz aby wszystko było aż nadto idealne. Zapewne starasz się aby nie powiedzieć czegoś głupiego, chcesz aby Twoje teksty bawiły daną kobietę i czekasz na okazję aby tylko zobaczyć u niej jakieś oznaki zainteresowania.

Oczywiście praktycznie każdy Ci powie żebyś wyluzował, był sobą i nie przejmował się tym jak inni zareagują. OK. Łatwo się mówi, a potem w praktyce i tak wszystko jest o dupę rozbić.

Chcesz wiedzieć jak być towarzyskim i stać się bardziej rozmownym?

To co ja Ci chcę  w tej chwili zaproponować, to abyś przestał szukać jedynie kobiet które są dla ciebie bardzo atrakcyjne i zaczął rozmawiać przy każdej możliwej okazji:

 • Jeżeli kobieta będzie od Ciebie wiele lat starsza – OK
 • Jeżeli będzie wiele lat młodsza – OK
 • Jeżeli będzie za gruba – nie ma problemu
 • Jeżeli to będzie jakiś facet – też z nim porozmawiaj.

Nigdzie nie jest napisane że możesz rozmawiać tylko i wyłącznie z pięknymi kobietami, z którymi chcesz się umówić!

Chodzi o to abyś zaczął dostrzegać u ludzi (oraz w ich zachowaniu) nawet drobne detale i potrafił na ich podstawie rozpoczynać rozmowę. Odstaw na bok takie durne zachowania jak np.

 • Ona mi się nie podoba to z nią nie będę rozmawiał.
 • Ona jest z koleżanką albo mamą to nie wolno z nimi rozmawiać.
 • Ta kobieta robi zakupy w sklepie, więc to nie czas i miejsce aby zamienić z nią kilka zdań.
 • Skoro on jest facetem to nie mogę się o nic spytać bo jeszcze sobie pomyśli że jestem pedałem albo spuści mi wpierdo…

 

Jeżeli uważasz się za mało rozmownego mężczyznę i często masz problem z tzw "PUSTKĄ W GŁOWIE", to poniżej masz świetne ćwiczenie na zwiększenie swojej kreatywności.

 

jak stać się rozmownym - ćwiczenie

jak stać się rozmownym - zobacz więcej

Kiedy zaczniesz nawiązywać rozmowę z zupełnie obcymi ludźmi, to zobaczysz jak oni fajnie potrafią zareagują. Jedni będą bardzo fajnie podłapywali rozmowę a inni będą zdziwieni, skwaszeni i zachowywali się jak jakieś sztywne buraki na których szkoda w ogóle czasu.

Jak myślisz? Z jakimi osobami będziesz chętnie nawiązywał ciekawe znajomości a jakie będziesz olewał i w momencie o nich zapominał?

Czy tego typu podejście do ludzi pomoże Ci się stać bardziej towarzyskim i jest to jakiś sposób na nieśmiałość?

Oczywiście że tak! Już po krótkim czasie sam zaobserwujesz że nie masz najmniejszego problemu z rozpoczynaniem i kontynuowaniem rozmowy z zupełnie obcymi dla ciebie ludźmi. Będziesz potrafił dostrzegać różnego rodzaju detale, staniesz się bardziej kreatywny i wyluzowany podczas rozmowy. A kiedy zobaczysz że większości przypadków piękne kobiety wcale niczym się nie różnią od tych z którymi swobodnie sobie już rozmawiasz, sam zaczniesz szukać sposobności aby częściej na nie trafiać 🙂

Incoming search terms:

 • być towarzyskim
 • jak być bardziej rozmownym
 • jak być bardziej rozmownym z dziewczyną
 • jak być towarzyskim
 • jak stac sie bardziej rozmownym

Zostaw komentarz