Jak stać się bardziej rozmownym?

rozmowny i towarzyski mężczyzna

Jak stać się bardziej rozmownym i towarzyskim mężczyzną?

Osoby które nie maja za dobrych efektów z kobietami często zadają pytania typu: Jak być bardziej rozmownym i towarzyskim? Jak rozmawiać z pięknymi kobietami?

Jeżeli też należysz to osób które nie widzą jak stać się bardziej rozmownym i jak przełamać nieśmiałość do dziewczyn, to zwróć uwagę na to jaka jest różnica pomiędzy tym kiedy rozmawiasz ze swoimi znajomymi, a tym kiedy poznajesz atrakcyjną kobietę?

Wśród przyjaciół i znajomych zapewne czujesz się komfortowo i nie czujesz kompletnie żadnej presji. Potrafisz rozmawiać śmiać się i przechodzić z tematu na temat.

Co natomiast się dzieje kiedy zaczynasz rozmawiać z kobietą która Ci się podoba? Stajesz się sztywny, nienaturalny i chcesz aby wszystko było aż nadto idealne. Zapewne starasz się aby nie powiedzieć czegoś głupiego, chcesz aby Twoje teksty bawiły daną kobietę i czekasz na okazję aby tylko zobaczyć u niej jakieś oznaki zainteresowania.

Oczywiście praktycznie każdy Ci powie żebyś wyluzował, był sobą i nie przejmował się tym jak inni zareagują. OK. Łatwo się mówi, a potem w praktyce i tak wszystko jest o dupę rozbić.

Chcesz wiedzieć jak być towarzyskim i stać się bardziej rozmownym?

To co ja Ci chcę  w tej chwili zaproponować, to abyś przestał szukać jedynie kobiet które są dla ciebie bardzo atrakcyjne i zaczął rozmawiać przy każdej możliwej okazji:

  • Jeżeli kobieta będzie od Ciebie wiele lat starsza – OK
  • Jeżeli będzie wiele lat młodsza – OK
  • Jeżeli będzie za gruba – nie ma problemu
  • Jeżeli to będzie jakiś facet – też z nim porozmawiaj.

Nigdzie nie jest napisane że możesz rozmawiać tylko i wyłącznie z pięknymi kobietami, z którymi chcesz się umówić!

Chodzi o to abyś zaczął dostrzegać u ludzi (oraz w ich zachowaniu) nawet drobne detale i potrafił na ich podstawie rozpoczynać rozmowę. Odstaw na bok takie durne zachowania jak np.

  • Ona mi się nie podoba to z nią nie będę rozmawiał.
  • Ona jest z koleżanką albo mamą to nie wolno z nimi rozmawiać.
  • Ta kobieta robi zakupy w sklepie, więc to nie czas i miejsce aby zamienić z nią kilka zdań.
  • Skoro on jest facetem to nie mogę się o nic spytać bo jeszcze sobie pomyśli że jestem pedałem albo spuści mi wpierdo…

 

Jeżeli uważasz się za mało rozmownego mężczyznę i często masz problem z tzw "PUSTKĄ W GŁOWIE", to poniżej masz świetne ćwiczenie na zwiększenie swojej kreatywności.

 

jak stać się rozmownym - ćwiczenie

jak stać się rozmownym - zobacz więcej

Kiedy zaczniesz nawiązywać rozmowę z zupełnie obcymi ludźmi, to zobaczysz jak oni fajnie potrafią zareagują. Jedni będą bardzo fajnie podłapywali rozmowę a inni będą zdziwieni, skwaszeni i zachowywali się jak jakieś sztywne buraki na których szkoda w ogóle czasu.

Jak myślisz? Z jakimi osobami będziesz chętnie nawiązywał ciekawe znajomości a jakie będziesz olewał i w momencie o nich zapominał?

Czy tego typu podejście do ludzi pomoże Ci się stać bardziej towarzyskim i jest to jakiś sposób na nieśmiałość?

Oczywiście że tak! Już po krótkim czasie sam zaobserwujesz że nie masz najmniejszego problemu z rozpoczynaniem i kontynuowaniem rozmowy z zupełnie obcymi dla ciebie ludźmi. Będziesz potrafił dostrzegać różnego rodzaju detale, staniesz się bardziej kreatywny i wyluzowany podczas rozmowy. A kiedy zobaczysz że większości przypadków piękne kobiety wcale niczym się nie różnią od tych z którymi swobodnie sobie już rozmawiasz, sam zaczniesz szukać sposobności aby częściej na nie trafiać 🙂

Zostaw komentarz

More in Jak być atrakcyjnym mężczyzną
Czy wygląd zewnętrzny ma znaczenie?

Jedni twierdza że wygląd zewnętrzny ma znaczenie, inni natomiast uważaja że kompletnie się nie liczy. Pisząc ten artykuł nie mam zamiaru wchodzić tutaj z nikim w żadną polemikę, a jedynie przedstawić kilka faktów na podstawie których sam będziesz mógł to sobie przeanalizować. Na początek zadam Ci pytanie: Czy zdarzały Ci się sytuacje w których kobiety... Czytaj Więcej

Close
Powered By Continuous Engagement Plugin