Single Blog Title

This is a single blog caption
jak skutecznie zagadać do dziewczyny

Jak skutecznie zagadać do dziewczyny której możesz już nigdy więcej nie spotkać?

Koniecznie zobacz to video!

Metoda którą stosuję w tym nagraniu jest bardzo skuteczna, a nikt jej nie stosuje bo sam ją wymyśliłem 🙂 

W tym nagraniu postanowiłem opisać sytuacje, w której mężczyźni zauważają bardzo atrakcyjną kobietę (idealnie w ich typie) i zaczynają się zastanawiać:

Jak skutecznie zagadać do dziewczyny, której mogą już nigdy więcej nie zobaczyć?

O ile tego typu pytania nie pojawiają się zazwyczaj w sytuacjach kiedy podchodzi się do kobiet w celu nabierania coraz większych umiejętności i wprawy w poznawaniu obcych kobiet, o tyle widząc naprawdę atrakcyjną kobietę często facetom zaczyna bardzo zależeć na tym aby akurat w tym specyficznym przypadku wszystko wyszło jak najlepiej.

Co się zazwyczaj zaczyna dziać w tego typu sytuacjach? Zaczyna się nadmierne kombinowanie i burza w mózgu:

  • Jak zagadać do nieznajomej dziewczyny?
  • Co tu jej powiedzieć?
  • jak zainteresować sobą dziewczynę?
  • i co najwższniejsze, jak tego nie spiepszyć?

Poznając kobiety w ciągu dnia możesz napotkać bardzo wiele różnych reakcji z ich strony: Jedne będą przestraszone i totalnie zdezorientowane, inne będą  roześmiane chętne do rozmowy i będzi można w ten sposób miło zaskoczyć dziewczynę, a jeszcze inne będą chciały się z Toba podroczyć i pokazać Ci jak bardzo są wygadane i trudne do poderwania 🙂

Metody które ja akurat często stosuje w uwodzeniu kobiet, nie polegają na wymyślaniu super zabawnych tekstów na podryw, a dostrzeganiu rzeczy które zarówno dla mnie jak i kobiet potrafią być bardzo istotne i rzadko spotykane.

Oczywiste jest że kobiety potrafią się bardzo różnić i trzeba potrafić się automatycznie przestawiać w zależności od tego z jakim typem kobiety mamy obecnie do czynienia. Ważne jednak, aby nie strać się za wszelką cenę kobietę rozśmieszać, przegadywać lub pokazywać kto tu ma lepsze riposty, ale tak ją wciągnąć w dyskusje aby podświadomie sama poczuła że nadajecie na tych samych falach.

Zarówno w motywacji jak i uwodzeniu kobiet bardzo ważnym czynnikiem jest wywoływanie odpowiednich emocji w ludziach. Samo przekonywanie kobiety na logicznym poziomie do spotkania z tobą lub wymiany numerów telefonów może dużo ci nie dać, a nawet wzbudzić w niej jakieś dziwne społeczne blokady że takich rzeczy nie powinno się przecież wcale robić.

Jeżeli chcesz naprawdę skutecznie zagadać do dziewczyny tak aby postanowiła się jeszcze z Tobą umówić, to tak pobudzaj jej wyobraźnie i poruszaj jej emocje, aby ona sama poczuła że też właśnie tego chce i zapomniała o tych wszystkich głupich regułach odnośnie tego: gdzie, jak i kiedy może poznawać i umawiać się z zupełnie dla niej obcymi mężczyznami. 

Zostaw komentarz

More in Jak zagadać do dziewczyny, Uwodzenie w dzień (day game)
jak zagadać do dziewczyny z koleżanką
Jak zagadać do dziewczyny która jest z koleżanką?

Bardzo często się zdarza że będąc np. w centrum miasta zauważysz idącą, lub siedzącą gdzieś śliczną dziewczynę z koleżanką lub nawet kilkoma koleżankami. Wbrew temu co się może wydawać otwieranie dwóch kobiet nie jest czymś bardzo trudnym, a wykonując to w umiejętny sposób może się nawet okazać że obie te kobiety będą się pozytywnie na Ciebie nakręcały.... Czytaj Więcej

Close
Powered By Continuous Engagement Plugin