Jak rozkochać w sobie dziewczyne?

Jak ją w sobie rozkochać?
jak rozkochać w sobie dziewczyne

Jak rozkochać w sobie dziewczyne?

Kiedy przeglądam różnego rodzaju strony internetowe, często napotykam na wpisy osób które od lat żyją samotnie czekając na tą jedna jedyną drugą połówkę.

W zależności od trybu życia jaki prowadzą,  potencjalne kandydatki na ich partnerkę pojawiają się w ich życiu częściej lub rzadziej, a kiedy wreszcie udaje im się rozpocząć znajomość z jakąś kobietą zaczynają na gwałt szukać odpowiedzi na pytanie:

Jak ją w sobie rozkochać?

Największy błąd jaki popełnia znaczna większość mężczyzn w tego typu sytuacjach, to usilne próby zakwalifikowania się do danej kobiety. Najczęściej traktują oni ją jako osobę o wyższej wartości, na względy której muszą oni sobie dopiero zasłużyć (mimo że oficjalnie nawet sami przed sobą się do tego nie przyznają).

Stawianie drinków w klubach, imponowanie swoimi dobrami materialnymi, organizowanie czasu wolnego i wymyślanie różnego rodzaju rozrywek – to wszystko sprawia ze mężczyzna kombinuje jak manipulować kobietą by ją w sobie rozkochać  i pokazać jej  „zobacz jaki jestem świetny”!

Na początku niektórym kobietom może podobać się takie zabieganie o jej względy. Kobieta zaczyna wychodzić z domu (o ile oczywiście do tej pory miała dość monotonny i rutynowy tryb życia), zaczyna jeździć na wycieczki, chodzić do restauracji itp. Kobieta całkiem dobrze się bawi przy boku takiego mężczyzny, ale często szybko zauważa że to nie jest to o co jej do końca chodzi.

Mężczyzna jest miły, sympatyczny i z wszystkiego ją wyręczą, ale nie ma w nim „tego czegoś” co by wzbudzało w niej odpowiednio silne emocje.

Kiedy mężczyzna stara się przypodobać swojej potencjalnej partnerce i usilnie kombinuje jak rozkochać w sobie dziewczynę, zapomina o jednej bardzo ważnej rzeczy:

Kobieta musi angażować się w relacje z mężczyzną aby cokolwiek mogło z tego wyniknąć.

Co mam na myśli twierdząc że kobieta musi się angażować?

Jeżeli mężczyzna usilnie podstawia kobiecie wszystko pod nos to ona praktycznie nic nie wkłada w tą relacje (oczywiście poza tym że jest obecna). Mężczyzna nieustannie inwestuje swój czas, swoje pieniądze i swoją energię, a kobieta praktycznie zawsze przychodzi na gotowe.

Co się natomiast dzieje kiedy ludzie nie muszą w nic inwestować? – najzwyczajniej im na tym nie zależy.

Wielu mężczyzn ukształtowanych przez społeczeństwo i telewizję myśli że to facet zawsze powinien o wszystko sam zadbać.

  • Że to on powinien płacić za kobietę podczas randki,
  • Że to on powinien organizować im czas wolny i organizować rozrywki
  • Że to obowiązkiem mężczyzny jest zapewnić kobiecie wszystko co najlepsze.

Jeżeli do tej pory myślałeś w podobny sposób, to zapomnij o tego typu  durnych przekonaniach i rób to na co masz ochotę. Jeżeli spotykasz się z daną kobietą, to rób to dla tego że oboje tego chcecie, a nie dla tego że łaskawie się ona na to zgodziła licząc tym samym na Twoją kreatywność i świetne pomysłu umilania jej wolnego czasu.

Jeżeli partnerka nie będzie w jakimś stopniu przykładając się do relacji z danym mężczyznom, to najzwyczajniej nie będzie odczuwała żadnej straty kiedy jego zabraknie (znajdzie się kolejny facet który będzie skakał koło niej dokładnie w taki sam sposób).

Jeżeli kobieta nie ma pieniędzy na wycieczki, kino czy kolacje to nie ma problemu żeby mężczyzna za to wszystko płacił (pieniądze mają umożliwiać ciekawe spędzanie czasu razem, a nie kupowanie czasu kobiety dla siebie).

Aby jednak kobieta zaangażowała się w związek ze swoim nowym partnerem, ważne jest aby ona również w niego inwestowała wykazując np. inicjatywę w takich sytuacjach jak: poszukanie fajnego miejsca na weekend, rezerwacja stolików w restauracji, pomoc przy załatwieniu spraw na mieście, organizacja przyjęcia w domu itp.

Często faceci miesiącami starają się spełniać wszelkie zachcianki kobiety, po czym płaczą i wala się w głowę zadając pytania: dla czego ona mnie nie kocha? Ja nie chcę być tylko jej przyjacielem lub bankomatem!

I teraz bardzo ważne uwagi:

  • Kiedy kobieta inwestuje (swój czas, energię, pieniądze) w relacje z danym mężczyzną – powoli się w nim zakochuje.
  • Kiedy kobieta rozmyśla o danym mężczyźnie – powoli zakochuje się w nim.
  • Kiedy mężczyzna wywołuje w kobiecie silne emocje (zarówno pozytywne, jak i negatywne) – sprawia że ona się w nim zakochuje.

Jeżeli poznałeś dziewczynę z która chciałbyś się związać na poważnie a po kilku miesiącach nadal nic  z tego nie ma, to przyjrzyj się swoim relacjom z daną kobieta i zastanów się jak wyglądają wasze stosunki:

Jesteś jedynie adoratorem i organizatorem rozrywek, czy może facetem dla którego kobieta też chce poświęcać swój czas pieniądze i energię?

Incoming search terms:

  • jak manipulować kobietą by ją w sobie rozkochać
  • jak rozkochać w sobie dziewczyne

Zostaw komentarz

More in Luźne związki / Stałe związki
kobieta która odeszła
Jak odzyskać kobietę która odeszła?

Kiedy wśród mężczyzn pojawia się temat dotyczący kursów uwodzenia kobiet w większości przypadków nie traktują oni tego poważnie. Dla wielu osób jest to zwykłe uganianie się za kobietami, które ich już od dawna w żaden sposób nie dotyczy. Szczęśliwi i zadowoleni od miesięcy lub nawet lat żyją sobie ze swoją partnerką i w pełni przekonani... Czytaj Więcej

Close
Powered By Continuous Engagement Plugin