Jak przełamać nieśmiałość

Jak przełamać nieśmiałość do dziewczyn?- czyli jak zwiększyć swoją pewność siebie?

Jak przełamać nieśmiałość do dziewczyn – czyli jak zwiększyć swoją pewność siebie?

W bardzo wielu książkach z rozwoju osobistego, motywacji i uwodzenia kobiet w kółko pojawiają się informacje na temat tego jak to trzeba być stanowczym, konsekwentnym pełen wiary w siebie i zdeterminowany. Jak trzeba być bardziej pewnym siebie, dążyć uparcie do celu, nie zważać na przeciwności i nigdy się nie poddawać.

Wszystko ładnie pięknie tylko że problem z pewnością siebie zazwyczaj powraca bardzo szybko zaraz po tym jak odłoży się książkę z powrotem na półkę.

Ludzie chcieliby stać się bardziej pewni siebie, aby móc otworzyć własny biznes, poznać swoją drugą połówkę i odmienić swoje życie.

Co natomiast się dzieje kiedy trzeba przejść z rozmyślania do działania?

Pojawiają się różnego rodzaju wątpliwości takie jak:

  • To na pewno się nie uda!
  • Kurs pewności siebie na pewno mi nic nie da!
  • Nie wiem czy zapisując się na kurs uwodzenia kobiet uda mi się wreszcie poznać jakąś kobietę.

Cała masa wątpliwości które powodują że wszelkie informacje przeczytane w różnego rodzaju materiałach kompletnie na nic się nie zdają. Czemu się na nic nie zdają?

Ponieważ nasz umysł nie przyjmuje obietnic. Nasz umysł potrzebuje dowodów!

Jeżeli poczytasz jakieś materiały z uwodzenia, a potem nakręcony emocjonalnie powiesz sobie: „OK. Od teraz będę pewny siebie i nieśmiałość do dziewczyn już mnie nie dotyczy!”, to jak myślisz co się stanie?

Następnym razem jak spotkasz gdzieś kobietę która Ci się podoba znowu poczujesz brak pewności siebie i niską samoocenę.

To że autor napisał coś w swojej książce a Tobie się to spodobało, to jeszcze kompletnie nic nie zmieni. OK jest to bardzo dobry początek, ale samo przytaknięcie nie sprawi że rzeczywiście staniesz się odważnym i pewnym siebie mężczyzną.

Dla czego nie? Ponieważ twoje dotychczasowe doświadczenia życiowe i przekonania jakie miałeś do tej pory przez całe życie mówiły Ci coś zupełnie innego. Aby je zmienić i zastąpić nowymi przekonaniami sam sobie musisz udowodnić że jest inaczej.

Samo myślenie o zmianie nic nie da jeżeli nie zaczniesz przekraczać własnej strefy komfortu aby zobaczyć, czy to co Ci się do tej pory wydawało i to o czym inni zawsze tylko gadali rzeczywiście jest prawdą.

Aby Ci to lepiej przedstawić weźmy za przykład sytuację w której mężczyzna podchodzi do kobiety a ona reaguje słowami „mam chłopaka”. Osoby początkujące i mało pewne siebie bardzo się obawiają takich odpowiedzi i często spuszczają głowę odchodząc od kobiety nie wiedząc jak się dalej zachować .

Co natomiast się dzieje kiedy mężczyzna już kilkanaście razy słyszał taki tekst?

W myśli mówi sobie „znowu ten sam daremny tekst na spławienie” :), a w rzeczywistości kontynuje rozmowę z kobietą przekonując się czy rzeczywiście jest ona tak bardzo zakochana, czy tylko go testuje sprawdzając jak bardzo jest on wytrwały i czy podda się już za pierwszym razem gdy usłyszy słowo nie :)

Wielu mężczyzn może mieć przekonanie że podchodzenie do kobiet w ciągu dnia jest dziwne, a na hasło ?mam chłopaka? powinno się zostawić kobietę w spokoju i natychmiast oddalić.

Jakie natomiast mają przekonania osoby doświadczone w uwodzeniu kobiet?

Takie że kobieta może ich tylko sprawdzać, a za kilka minut może się okazać że jej chłopak jest tylko fikcją, którą ona chciała tylko odstraszyć mało pewnego siebie faceta :)

Znowu dużo pisania, znowu dużo czytania, ale jak zbudować pewność siebie i przezwyciężyć nieśmiałość do dziewczyn?

Są trzy metody i musisz się na którąś zdecydować.

1. Pierwsza z nich to kursy uwodzenia kobiet.

Nie mówię tutaj o teoretycznych kursach na sali które dadzą Ci tyle co przeczytanie książki lub obejrzenie wykładów na YouTube.

Mówię tutaj o praktycznych szkoleniach z uwodzenia kobiet gdzie pod okiem trenera będziesz na żywo podchodził do kobiet robiąc rzeczy o których wcześniej tylko gdzieś słyszałeś.

2.  Druga metoda to działanie z osobami będącymi na tym samym etapie co Ty. Wspólne wychodzenie z kolegami do klubów lub na miasto w celu uwodzenia kobiet i zdobywania nowych doświadczeń.

Ważna uwaga!

Twoi znajomi powinni mieć jakieś pojęcie na temat uwodzenia kobiet, aby wiedzieli na czym to wszystko polega i wspomagali Cie w tym co robisz.

3 . Trzecia metoda jest to działanie na własną rękę. Jest to najtrudniejsze, ale przynosi też bardzo dobre efekty. Samemu pracujesz nad swoim rozwojem osobistym i nie uzależniasz się od nikogo. Tego typu rozwiązanie niesamowicie wzmacnia Twoją psychikę i zwiększa pewność siebie. Jeżeli jesteś jedną z osób które nie chcą działać samemu to zapoznaj się z artykułem pt.”Wing„. Mając kogoś do towarzystwa dużo lepiej jest podejmować się pewnych działań. Kiedy jednak nie ma takiej możliwości (a bardzo często się zdarza że nie ma nikogo odpowiedniego) to musisz zdawać sobie sprawę z tego, że Twój rozwój zależy tylko od ciebie i nie możesz uzależniać swojej przyszłości od upodobań innych osób.

Podsumowując

W żaden sposób nie nabierzesz pewności siebie i nie pokonasz swojej nieśmiałości do dziewczyn, jeżeli nie zaczniesz realnie działać!

Musisz otwarcie ustalić co stanowi dla Ciebie największy priorytet i podjąć odpowiednie kroki aby to osiągnąć. To jaką drogę obierzesz żależy już tylko i wyłacznie od Ciebie. Najważniejsze aby przyniosło Ci to oczekiwane przez Ciebie rezultaty.

Zostaw komentarz

More in Inner game
Strach przed podejściem do dziewczyny ? czyli jak przezwyciężyć lęk przed pięknymi kobietami?

Strach przed podejściem do dziewczyny jest jednym z największych problemów z jakim borykają się osoby rozpoczynające swoja przygodę z uwodzeniem kobiet. U jednych ten problem stanowi tylko małą i łatwą do pokonania przeszkodę, dla innych jest to natomiast bariera której w żaden sposób nie są w stanie pokonać. Skąd się w ogóle bierze ten strach... Czytaj Więcej

Close
Powered By Continuous Engagement Plugin