Single Blog Title

This is a single blog caption

Jak przekonać dziewczynę do siebie?

Kiedy widzisz kobietę która bardzo Ci się spodobała i postanawiasz szybko zareagować w jakieś specyficznej sytuacji, często nie masz czasu na to aby dłużej z nią porozmawiać, wzbudzić w niej  zaufanie, przekonać ją do siebie i sprawić aby to ona sama miała ochotę na kontynuacje tej znajomości.

Czasami się zdarza że mamy zaledwie 2, 3 minuty zanim kobieta gdzieś zniknie i możemy już jej nigdy więcej nie zobaczyć. Biorąc pod uwagę fakt że w tego typu sytuacjach musisz działać szybko i zdecydowanie, często możesz usłyszeć od kobiet słowa typu "Ale my się w ogóle nie znamy"! No właśnie…

I jak przekonać kobietę do siebie w takiej sytuacji? 🙂

Wbrew temu co ludzie mówią i piszą kobiety bardzo rzadko mają sytuację w których mężczyzna podchodzi do nich na ulicy. Owszem często faceci starają się podrywać piękne kobiety w różnego rodzaju sytuacjach, ale przeważnie robią to w bardzo dla nich bezpieczny i mało zdecydowany sposób.

Kiedy poznajesz kobiety w ciągu dnia często możesz zaobserwować ich totalne zaskoczenie tym co własnie ma miejsce. Jest to dla niech jak najbardziej coś pozytywnego, jednak wiele kobiet nie przyzwyczajona do tego typu sytuacji nie wie do końca jak się zachować.

Co zatem zrobić w sytuacji kiedy kobieta chętnie z Tobą rozmawia, ale obawia się wymienić z Tobą numerem telefonu nie będąc do Ciebie jeszcze przekonana?

Kiedy następnym razem kobieta będzie się wahać co do tego czy ma się z Tobą spotkać, wymienić numerami telefonów itp. nie kombinuj, nie przekonuj jej w żaden racjonalny sposób tylko powiedz takie zdanie:

 Powiedz mi Ania/Kasia/Magda, czy jesteś towarzyszką osobą i masz sporo znajomych?

To jest oczywiście pytanie retoryczne bo na 99% odpowiedz to pytanie twierdząco :)

Bo widzisz Ania/Kasia?Magda, dosłownie każda osoba z twojej grupy znajomych była  kiedyś dla Ciebie zupełnie obcą osobą której W OGÓLE NIE ZNAŁAŚ.

Z niektórymi osobami zaczęłaś się kolegować, z innymi zaczęłaś się przyjaźnić a jeszcze z innymi osobami łączyły Cię intymne relacje seksualne.

Ludzi poznajemy w bardzo różnych sytuacjach i wszystko zależy tylko od tego jak bardzo jesteśmy spontaniczni, otwarci i optymistycznie nastawieni do nawiązywania nowych znajomości.

Jeżeli dana kobieta w ogóle nie jest Tobą zainteresowana, to nie mów jej nic takiego ponieważ dla niej będzie to w tym momencie zupełnie obojętne.

Jeżeli natomiast kobieta jest mile zaskoczona, fajnie jej się z Tobą rozmawia ale mimo wszystko jest to dla niej coś zupełnie nowego i nie wie do końca jak powinna się zachować, to zdanie które przedstawiłem powyżej zupełnie rozbije jej obawy i postanowi się z Tobą umówić. Zaryzykuje wymianę numerów telefonów z zupełnie obcym dla niej mężczyzną aby  właśnie poczuć się jak taka spontaniczna, otwarta i optymistyczna kobieta :)

Zostaw komentarz

More in Sztuka uwodzenia, Sztuka uwodzenia słowami
Jak Zatrzymać Dziewczynę Która Gdzieś Się Śpieszy?

Kiedy poznajesz kobiety w ciągu dnia, napotykasz je zazwyczaj w wielu różnych sytuacjach. Jedne plączą się po mieście aby zabić nudę, inne przemieszczają się na trasie dom-praca/dom-uczelnia, jeszcze inne biegają jak mrówki mając tysiące spraw na głowie. O ile kobiety spokojnie przemieszczające się ze sklepu do sklepu bardzo łatwo jest otworzyć, o tyle kobiety z... Czytaj Więcej

Close
Powered By Continuous Engagement Plugin