Jak poznać dziewczynę w internecie mieszkając poza granicami Polski?

Dowiedz się jak sprawić aby kobiety odpisywały na twoje wiadomości i same Cie zaczepiały wysyłając Ci prezenty w postaci uśmieszków i buziaczków.
dziewczyna pisze na portalu randkowym

Jak poznać dziewczynę w internecie mieszkając poza granicami Polski?

Jakie 3 Elementy Sprawiają, Że Kobiety Same Zaczepiają Cię Przez Internet i Szybko Godzą Się Na Propozycję Spotkania, Podczas Gdy Innym Facetom Nie Mają Ochoty Nawet Odpisać Na Wiadomość!?

 video1 

ZOBACZ NAGRANIE WIDEO

 

Faceci mieszkający w Polsce nie zdają sobie sprawy z tego (i nie doceniają tego), jak duże mają możliwości  i pole do popisu jeżeli chodzi o poznawanie kobiet na żywo, w porównaniu z tymi którzy wyjechali za granicę.

Czy to gra dzienna, czy gra klubowa, wystarczy ruszyć swój tyłek, a tysiące Polek jest wręcz na wyciągnięcie ręki.

 

Czy to samo mogą powiedzieć Polacy mieszkający za granicą?

 

Kiedy kilka lat temu wyjechałem do Anglii, zaobserwowałem pewną postawę Polaków która utrzymuje się cały czas do dnia dzisiejszego. Oni nie chcą umawiać się i spotykać z angielkami. Oni nie chcą podrywać kobiet które nie mówią w języku polskim.

Dla jednych główną przeszkodą jest bariera językowa, innym natomiast nie podoba się sposób bycia rodowitych angielek wychowanych na wsypach.

Wielu Polaków tłumaczy się że angielki traktują ich jak kogoś gorszego. Obcokrajowców z którymi na pewno nie warto się nigdzie nie umawiać. Z racji tego że dużo działam na mieście z kobietami, doskonale wiem że są to jedynie zwykłe wymówki, a rodowite angielki bardzo dobrze na nas reagują (często nawet lepiej niż nasze polskie rodaczki 🙂 ).

Tak czy inaczej jakby na to nie patrzyć, w obcym kraju liczba Polek i Polaków jest zaledwie bardzo małym ułamkiem tego co można spotkać działając np. w klubach lub w ciągu dnia na mieście, a zdecydowana większość facetów stawia na podryw przez internet.

Kiedy czytam jak ktoś mieszkający w Polsce zadaje mi pytanie pt: Jak poderwać dziewczynę na portalu randkowym?

… to moja odpowiedź jest zawsze jedna i ta sama: będąc z w Polsce nie marnuj swojego czasu na siedzenie przed ekranem komputera!!!

 

Czy to samo mogę powiedzieć facetom mieszkającym np. w Anglii, Niemczech, Holandii czy Irlandii?

 

Myślę że jeżeli komuś naprawdę bardzo zależy, to znajdzie sposoby na to aby pojawiać się np. na polskich imprezach lub działać w ciągu dnia w miejscach gdzie można spotkać wiele polskich kobiet.

Z drugiej jednak strony polskie dziewczyny w Anglii (i to nawet te bardzo atrakcyjne), w większości przypadków też chcą się wiązać z Polakami, więc dołączają do różnego rodzaju grupach na facebooku lub rejestrują się na portalach randkowych typu: Badoo, Sypmatia, PolishDating itp.

 

Jednak jak się umówić z dziewczyną przez internet, skoro większość facetów narzeka na to że kobiety nie chcą im odpisywać ani się z nimi spotykać?

 

badoo - dowod

 

Chcąc poznać dziewczynę w internecie, w ciągu dnia, klubie lub gronie znajomych, musisz wiedzieć że w każdych z tych wymienionych wyżej sytuacji działa się trochę inaczej. Chodzi o to że specyfika takich miejsc znacznie się od siebie różni i Ty też musisz działać troche w inny sposób.

O ile w ciągu dnia praktycznie mało który facet podchodzi do kobiet, aby chwilę znią porozmawaić i umówić się na szybką randkę, o tyle w internecie facetów można liczyć w TYSIACACH.

Każdy z nich stara się jakoś zagadać do kobiet, a o wysyłaniu uśmieszków, buziaczków i durnych prezentów to już nawet nie wspomnę.

Jeżeli będziesz postępował tak samo jak większość facetów na portalach randkowych, to będziesz narzekał tak samo jak oni że kobiety nie chcą im odpisywać ani się z nimi umawiać.

Kiedy po rozmowie ze swoim znajomym wprowadziłem swoją wiedzę i doświadczenie do portali internetowych, okazało się że kluczowe są tutaj 3 zasadnicze etapy postępowania z kobietami aby uzyskiwać efekty takie jak możesz zaobserwować poniżej…

 

usmiech1

usmiech2

oczko1

oczko2

oczko3

buziak2

buziak6

buziak3

 

Jeżeli chcesz wiedzieć jak umówić się z dziewczyną przez internet i dostawać od kobiet tego typu wiadomości…

 

to koniecznie zobacz to nagranie wideo które przygotowałem specjalnie dla swoich czytelników.

ZOBACZ NAGRANIE WIDEO

2 Odpowiedzi

 1. slav

  Z jednej strony piszesz ze angielki dobrze reaguja na nas a z drugiej da sie wyczuc w twoim artykule jednak ze ten podryw jest jednak ograniczony w anglii poprzez narodowosc. To jak to jest, ale szczerze? Sypiasz z Angielkami na codzien? Nie znam zadnego Polaka ktory mialby wiekszepowodzenie u angielskiej plci przeciwnej, pozdro.

 2. A ilu znasz Polaków Slav którzy potrafią podejść do kobiety w  ciągu dnia na ulicy?

  Polacy sami się ograniczają i to jest jedyny problem. Obawiają się ze ich jezyk jest za słąby, że kobieta źle na nich popatrzy jak zaobaczy że nie są anglikami itp.

  Kiedy poznaję Angielki na mieście, często one myślą że pochodze z Francji – podobno mój akcent tak brzmi 🙂

  Anglielki są przyzwyczajone do tego że mieszkają w tym kraju ludzie z całego świata i wcale im to nie przeszkadza. Kilku moich znajomych nawet ożeniło się  z Angielkami.

  Tak to właśnie jest, że faceci często sami rzucają sobie kłody pod nogi, zanim jeszcze zdąrzą cokolowiek zrobić i powiedzieć 🙂

Zostaw komentarz

More in Jak znaleźć dziewczynę
szukam miłości swojego życia
Szukam żony, szukam dziewczyny, szukam miłości swojego życia.

Około 140 000 osób (zarówno kobiet jak i mężczyzn) miesięcznie wpisuje w google tego typu zapytania! Ludzie już tak się nauczyli korzystać z internetu, że praktycznie na każdy swój problem szukają odpowiedzi właśnie tam. Ludzie udzielają porad na forach,  nawiązują znajomości przez internet i umawiają się przez niego na randki. Kiedy zostaje poruszony temat uwodzenia kobiet... Czytaj Więcej

Close
Powered By Continuous Engagement Plugin