Jak poznać dziewczynę

Jak poznać dziewczynę która się gdzieś śpieszy?

Jak poznać dziewczynę która się gdzieś śpieszy?

Jeżeli poznajesz kobiety w ciągu dnia, to zapewne zauważyłeś w jakim tempie obecnie ludzie żyją. Na nic nie mają czasu, wiecznie zabiegani, cały czas się gdzieś śpieszą.

Poznając kobiety w dzień na pewno wiele razy słyszałeś zdania typu:

  • Przepraszam, ale nie mam czasu.
  • Śpieszę się.
  • Musze lecieć.
  • Jestem gdzieś umówiona.
  • Ktoś na mnie czeka.
  • Spóźnię się itp.

Oczywiście może to być automatyczna odpowiedz spowodowana brakiem jej zainteresowania, ale nie o to mi teraz chodzi w tym artykule.

Kiedy chcesz poznać dziewczynę w tego typu sytuacji, to sprawa jest raczej oczywista. Kobieta nie ma czasu na luźne pogawędki i dyskusję z Tobą na temat Twoich spostrzeżeń. Jeżeli natomiast nic z tym nie zrobisz i odpowiednio szybko nie zareagujesz, to ona prawdopodobnie zniknie z Twojego pola widzenia i już nigdy więcej możesz jej nie zobaczysz.

Jak zatem poznać dziewczynę która nie ma czasu na rozmowę z Tobą?

lp1-300x198

Metoda która ja stosuje na poznawanie dziewczyn wiecznie zabieganych jest niestety płatna, ale za to bardzo skuteczna :)

Polega ona na wykonaniu sesji zdjęć u dobrego fotografa i wstawieniu jednego z nich na swoje profesjonalnie wykonane wizytówki (z reszta zdjęć na pewno też będziesz miał co zrobić :) ).

Wizytówki powinny być wykonane z bardzo dobrego papieru i z odpowiednimi dodatkami, aby ich jakość była widoczna zarówno wizualnie, jak i wyczuwalna w dotyku.

Ale po co tyle zabawy z tym wszystkim?

Kiedy spotykam bardzo atrakcyjna kobietę która niestety jest strasznie zabiegana i nie ma czasu aby chwile porozmawiać i lepiej się poznać, to zamiast kombinować jak koń pod górę mówię stanowczo i zdecydowanie:

?OK. Skoro nie masz teraz czasu i musisz już lecieć, to zostaw mi swoją wizytówkę, a ja skontaktuje się z Tobą później już na spokojnie?.

W 95% przypadków kobiety nie mają swoich wizytówek, więc kiedy odpowiadają: ?Ale ja mam żadnych wizytówek?, w pewnym sensie same odczuwają że ich wartość trochę opadła.

Kolejnym krokiem jaki robię to wyciągam swój telefon z ustawioną klawiaturą numeryczną i podaję kobiecie mówiąc: ?W takim razie wpisz swój numer telefonu, puśc sobie sama sygnał i zapisz mnie od razu żebyś wiedziała kim jestem jak do Ciebie zadzwonię lub napisze?.

W tego typu sytuacjach zazwyczaj się dzieją dwie rzeczy:

  1. Kobieta bez problemu wpisuje swój nr i puszcza sobie sygnał.
  2. Zaczyna się motać ponieważ nie przywykła do tego, aby dawać swój nr telefonu obcemu mężczyźnie którego poznała minutę wcześniej :)

Pierwszego punktu myślę że nie trzeba omawiać, jednak co zrobić kiedy kobieta nie chce wpisać swojego numeru?

W tego typu sytuacjach dalej prowadzę kobietę podczas rozmowy twierdząc:

?OK Kasia/Ania/Magda. Nie będziemy tutaj teraz negocjować, tylko zrobimy następująco. Zostawię Ci swoją wizytówkę i jak będziesz chciała to się po prostu ze mną później skontaktujesz?.

Jaka jest zawsze reakcja z kobiety strony? OK. Nie ma sprawy :)

 

Wyciągam wizytówkę z portfelu, przekazuje ją w jej ręce, a kiedy ona chwyci już ją swoimi palcami przytrzymuję ją na chwilkę, spoglądam mocno w oczy i z lekkim uśmiechem na twarzy mówię: ?Odezwij się do mnie wieczorem, i nie rozdawaj jej swoim koleżankom :)?.

Reakcja kobiet jest zawsze bardzo pozytywna i co najważniejsze metoda ta jest bardzo skuteczna.

Podsumowując.

Zostawianie swojego numeru telefonu nowo poznanej dziewczynie jest dość słabe. Kobieta nie chce Ci dać swoich namiarów wiec nie pozostaje Ci nic innego jak tylko podać jej swoje magiczne cyferki i liczyć na to, że ona nie potraktuje Ciebie jak innych kolesi i postanowi się kiedyś odezwać.

Mając w portfelu przygotowanych kilka profesjonalnych wizytówek z miejsca jesteś o kilka poziomów wyżej od innych kolesi. Nie dość że miałeś jaja podejść do niej w ciągu dnia i okazać swoje zainteresowanie, to jeszcze spoglądając na Twój numer telefonu kobieta nie ma przed oczyma jedynie kilka zwykłych cyferek, tylko Twoje imię nazwisko i zdjęcie wydrukowane na ładnym kartoniku :)

Jak natomiast zatrzymać szybko idącą kobietę aby móc zamienić z nią kilka zdan i wymienić się kontaktami (ewentualnie wręczyć wizytówkę :) ).

 

 

Zostaw komentarz

More in Jak zagadać do dziewczyny, Uwodzenie w dzień (day game)
Jak zagadać do nieznajomej dziewczyny na ulicy? - artykuł
Jak zagadać do nieznajomej dziewczyny na ulicy?

Wiem że wiele osób zanim jeszcze w ogóle podejdzie do kobiety, ma bardzo duży problem z wymyśleniem czegokolwiek aby podejść i zagadać do obcej dziewczyny na ulicy. Poniżej mam dla Ciebie krótkie wideo w którym dokładnie mówię co najlepiej robić, jednak zanim zaczniesz to strosować przeczytaj poniżej kilka bardzo ważnych uwag odnośnie poznawania kobiet. Kliknij... Czytaj Więcej

Close
Powered By Continuous Engagement Plugin