Jak poderwać dziewczynę na siłowni?

Zobacz jak łatwo można poznać dowolną dziewczynę na siłowni...
Jak poderwać dziewczynę na siłowni

Jak poderwać dziewczynę na siłowni?

Jak poderwać dziewczynę na siłowni - nagranie wideo

Kliknij TUTAJ, aby zobaczyć nagranie wideo

Kiedy mówimy o uwodzeniu kobiet w ciągu dnia, większość osób automatycznie kojarzy to z poznawaniem kobiet na ulicy, w centrach handlowych itp. Często jednak tak się składa że zauważymy atrakcyjną kobietę w miejscach gdzie mamy okazję systematycznie się pojawiać i nagle potem pojawia się pytanie:

Jak poderwać dziewczynę na siłowni, w sklepie, szkole itd.?

Podryw na siłowni, szkole itd. wcale wiele się nie różni się od tego który stosujesz podczas uwodzenia kobiet na mieście.

Tak samo ważna jest Twoja energia z jaką podchodzisz. Tak samo ważny jest kontakt wzrokowy i twoja mowa ciała. Wszystkie elementy stosowane podczas uwodzenia kobiet w ciągu dnia są praktycznie takie same poza jednym znaczącym elementem:

Dziewczyny na siłowni i innych tego typu miejscach pojawiają się tam systematycznie i często o tych samych godzinach.

Nie musisz tak jak w przypadku poznawania kobiet na ulicy działać szybko i skutecznie. Tutaj nie ma zagrożenia w postaci jednorazowej szansy na poznanie danej kobiety.

Oczywiście wszystkiego są plusy i minusy:

+ plusem jest zdecydowanie to że tą samą kobietę możesz widywać dość często i masz wiele okazji do tego aby podejść do niej i zagadać.

– minusem jest natomiast fakt że robiąc to w niewłaściwy sposób możesz zostać uznany za niechcianego zalotnika, a widując kobietę kolejnym razem możecie celowo unikać siebie nawzajem aby nie prowokować powstałej w ten sposób niekomfortowej sytuacji.

W artykule pt. "Jak stać się bardziej rozmownym i towarzyskim mężczyzną” w bardzo prosty sposób opisałem jak można nawiązywać zwykłą rozmowę z zupełnie przypadkowo napotkaną osobą. Chciałbym abyś wiedział że widując atrakcyjne kobiety na siłowni wcale nie musisz wywrzeć na nich nie wiadomo jakiego wrażenia i sprawić aby one o niczym innym już danego dnia nie myślały.

Wystarczy w zupełnie naturalny sposób zacząć rozmowę jak np. ze znajomą z pracy, a potem schodzić z tematu na temat coraz bardziej intrygując kobietą swoją osobą.

BARDZO WAŻNA UWAGA!!!

To że nie musisz działać tak szybko jak np. poznając kobiety na mieście wcale nie oznacza że masz się najpierw z kobietą zaprzyjaźnić. Kobieta nie powinna mieć wątpliwości że jesteś atrakcyjnym mężczyzną z którym być może będzie ją łączyć znacznie więcej niż tylko zwykła pogawędka. Widując kobietę wielokrotnie możesz to rozegrać na trochę dłuższym dystansie, jednak grając z byt ostrożnie wcześniej czy później zademonstrujesz kobiecie że jesteś mało pewny siebie, niezdecydowany i czekasz bezpiecznie na jej zielone światło w obawie przed jej odrzuceniem.   

Zostaw komentarz

Read More
O czym rozmawiać z nowo poznaną dziewczyną?
O czym rozmawiać z nowo poznaną dziewczyną?

Przełam pierwsze lody stosując metodę, dzięki której będziesz wiedział jak i o czym rozmawiać z nowo poznaną dziewczyną.

Close
Powered By Continuous Engagement Plugin