Jak poderwać dziewczyne na FB

Zobacz co robić, i czego nie robić chcąc poznać dziewczynę zapisaną do grup randkowych na facebooku.
jak poderwać dziewczyne na fb - artykuł

Jak poderwać dziewczyne na fb – grupy randkowe

Bez względu na to czy chcesz poderwać dziewczynę na fb, czy na portalach randkowych musisz wiedzieć że nie jesteś tam sam. Tysiąc facetów chce poznać dla siebie fajną dziewczynę, a Ty jesteś tam tylko jednym z wielu.

W poprzednim artykule pt. "Jak zagadać do dziewczyny na fb?", napisałem kilka zdań odnośnie tego, jak zacząc rozmowę z dziewczyną, która Ci się spodobała, ale ona sama nie szuka faceta w żadnej z grup randkowych.

W tym artykule skupie się natomiast właśnie na grupach randkowych i podam Ci kilka niesamowicie istotnych informacji, dzięki którym BARDZO się wyróżnisz spośród wszystkich innych facetów, a kobiety zamiast kolejnego sfrustrowanego kolesia, zobaczą w Tobie interesującego mężczyznę z którym chętnie nawiążą znajomość.

 

Jak poderwać dziewczynę na fb – absolutna podstawa

 

Zanim cokolwiek napiszesz do jakiejkolwiek dziewczyny na fb, zadbaj o swoje zdjęcie profilowe i zdjęcie w tle.

Poniżej zobaczysz na zdjęciach jak wiele facetów się rzuca na atrakcyjne dziewczyny, tak więc nie licz na to, że one z każdym będą pisać wiadomości i umawiać się na spotkanie.

Jeżeli w Twoim życiu mało się dzieje i nie zamieszczasz nic ciekawego na swojej tablicy (ani w albumach ze zdjęciami), to najlepiej zablokuj dostęp do swojego profilu.

Zadbaj o fajne zdjęcie profilowe i w tle, aby nie skreślić się w ten sposób już na samym początku, a resztę dziewczyny zobaczą dopiero, jak już zaczniecie ze sobą pisać 🙂

jak zagadać do dziewczyny na fb - przykłady

 

Jeżeli chciałbyś zobaczyć, jak wygląd Twojego profilu potrafi wzbudzić w kobiecie mocne zainteresowanie i sprawia że kobiety potrafią nawet same zaczepiać facetów, to poniżej na podstawie portali randkowych możesz sobie porać darmowy materiał, w którym dokładnie pokazuje co powinien zawierać bardzo dobry profil.

jak poderwać dziewczyne na fb - dobry profil PDF

Kliknij TUTAJ, aby pobrać ten darmowy materiał

 

Co napisać do dziewczyny na fb?

 

Jeżeli chcesz aby dana dziewczyna na fb zwróciła uwagę właśnie na Ciebie, to w żadnym wypadku nie rób tego co większość facetów!!!

Nie podążaj ślepo za przysłowiowym stadem baranów i nie pisz żadnych zbędnych komentarzy, które kompletnie nic Ci nie dadzą!

 

Zobacz tylko co robią faceci, widząc atrakcyjną dziewczynę na fb?

jak poderwać dziewczyne na fb - złe przykłady

Czy myślisz że pisząc kolejny komentarz w stylu „Cześć”, „Witam”, „Jak leci?”, „Pozdrawiam” itp. dziewczyna wybierze Ciebie ze 128 osób które skomentowały jej zdjęcie, lub jednego z 455 osób które je polubiło? 🙂

Oczywiście że NIE!!!

Zamiast tego na spokojnie przypatrz się co znajduje się na tym zdjęciu i zastanów się jak zacząć rozmowę z dziewczyną?:

  • Zwróć uwagę że dziewczyna ma fajnie pofalowane włosy,
  • ma bardzo fajną kraciastą sukienkę,
  • kolor szminki jest w tym samym kolorze co jej sukienka,
  • jej oczy musiałem zamazać, ale już na pierwszy rzut oka widać że pewnie jest bardzo pogodną, wesołą i energiczną osobą,
  • zobacz że na stoliku ma świeczkę zapachowa, kartkę z czerwonym winem, a do butelki po szampanie wsadziła kwiatki  🙂

Wchodząc dodatkowo na jej profil z pewnością będziesz mógł wyczytać więcej informacji odnośnie tego gdzie mieszka, gdzie pracuje i zobaczyć dużo więcej zdjęć w jej albumach.

Zamiast pisać durne komentarze z których nic nie wynika, usiądź na spokojnie i napisz do dziewczyny krótką unikalną wiadomość, dzięki której odizolujesz się od tych wszystkich zdesperowanych facetów, którzy kompletnie nie wiedzą co napisać do dziewczyny na fb???

 

Jeżeli brakuje Ci pomysłów odnośnie tego, jak zacząć rozmowę z dziewczyną na fb, to poniżej możesz sobie pobrać kilka moich prostych i skutecznych przykładów, które stosuje zarówno na facobooku jak i na portalach randkowych.

jak zacząć rozmowę z dziewczyną na fb - przykłady PDFKliknij TUTAJ, aby pobrać sobie darmowy materiał z przykładami

 

O czym rozmawiać z dziewczyną na fb?

 

Kiedy już zaczniesz rozmowę z dziewczyną na fb, traktuj ją jak swoja starą dobrą koleżankę. Chodzi głownie o to, żeby dziewczyna pisząc z Tobą poczuła się swobodnie i radośnie, a nie czytała jak kolejny rozżalony facet narzeka na samotność i brak "normalnych kobiet".

Spraw, aby kobieta nie widziała w Tobie kolejnego sfrustrowanego faceta, który nie możne znaleźć sobie dziewczyny, ale interesującego mężczyznę, który dołączył do tej grupy z czystej ciekawości.

Nich dziewczyna zobaczy że praktycznie w ogóle nie zaglądasz do tej grupy (ponieważ masz wiele ciekawszych rzeczy do robienia 🙂 ), a sam fakt że akurat na nią trafiłeś, to była po pprostu fajna spontaniczna sytuacja.

 

Podczas rozmowy z dziewczyna na fb nie poruszaj żadnych nudnych i oklepanych tematów w stylu:

„Co robisz?”, „Czym się zajmujesz?”, „Kogo szukasz?” itd.

 

Żartuj sobie z dziewczyną…

Poruszaj TYLKO pozytywne tematy, a negatywne (dołujące i mało przyjemne) szybko ucinaj!

Pytaj się o jej hobby, zainteresowania, plany na wakacje itp.

Czasami drażnij się z nią delikatnie  🙂

Do momentu aż nie zobaczysz że dziewczyna sama z Toba flirtuje, nie proponuj jej żadnej kawy, ani spotkania. Zauważ że wszyscy faceci w komentarzach rzucają jej zaproszenia na kawę, mimo że nie wzbudzili w niej nawet najmniejszego zainteresowania swoja osobą.

Jeżeli kobieta zacznie Ci zadawać niewygodne pytania, to nie tłumacz się jej z niczego i nie wchodź niepotrzebnie w żadne dyskusje. Traktuj rozmowę z kobietą jako fajną pogawędkę, a nie metodę na to aby lepiej się poznać. Kiedy zobaczysz że dziewczyna jest Toba zainteresowana, zaproponuj jej spotkanie.

Ważna uwaga.

Nigdy nie pytaj się kobiety czy ma ochotę się spotkać!!!

Napisz jej, że zrobiła na Tobie bardzo dobre wrażenie i chętnie się z nią zobaczysz, aby poznać ja trochę lepiej.

Jeżeli kobieta zacznie wymyślać, że musicie trochę dłużej popisać, aby mogła się mogła o Tobie dowiedzieć trochę więcej, to nie namawiaj ją na siłę. Daj jej do zrozumienia że nie jesteś osobą która godzinami przesiaduje na facebooku i zdecydowanie wolisz spędzać czas z ludźmi na żywo niż w świecie wirtualnym.

Kiedy kobieta zobaczy, że nie jesteś jednym z tych facetów którzy na siłę chcą się jej podlizać, bardzo chętnie tak zorganizuje swój czas, abyście się mogli umówić na randkę 🙂

Zostaw komentarz

Read More
Jak poznać dziewczynę przez internet?
Jak poznać dziewczynę przez internet?

Poznaj 3 etapy jakie musisz przejść, aby umówić się z dziewczyną na spotkanie...

Close
Powered By Continuous Engagement Plugin