Single Blog Title

This is a single blog caption
podejście bezpośrednie od przodu

Jak podejść do dziewczyny? – podejście bezpośrednie od przodu

Jeżeli chodzi o podejście do kobiet na ulicy, to bardzo wielu miejscach możesz napotkać na dyskusje odnośnie tego co jest lepsze?:

 Podejście bezpośrednie od przodu, czy podejście bezpośrednie od tyłu?

Osobiście uważam że nie powinno to mieć większego znaczenia. Zarówno jedno, jak i drugie ma swoje wady i zalety więc każdy powinien indywidualnie stosować to, które mu akurat najbardziej odpowiada.

Jeżeli chodzi o mnie to przez jakiś czas właśnie podejście bezpośrednie z przodu bardzo mi przypadło do gusty i w kilku zdaniach przedstawię Ci teraz, na jakie detale należy zwrócić uwagę, aby tego typu podejście było jak najczęściej skuteczne.

Pierwsza i podstawowa zasada to energia z jaką podchodzisz.

Jeżeli do szybko idącej kobiety podejdziesz w sposób niepewny i niezdecydowany, to nie zdziw się jeżeli w niektórych sytuacjach ona nawet na Ciebie nie spojrzy i przyjdzie obok dalej.

Nie zachowuj się jak osoba która rozdaje ulotki z nadzieją że ktoś się zatrzyma i łaskawie jedną weźmie. Bądź raczej jak osoba, która stanowczo zatrzymuje kogoś na ulicy, aby dowiedzieć się jak dojść do jakiegoś punktu na mieście.

Druga sprawa, to sposób w jaki do niej podchodzisz.

Wiele osób niepotrzebnie doktoryzuję się na temat tego jak podejść do dziewczyny podając przy tym różnego rodzaju szczegółowe parametry, kąty nachylenia i kierunek wiatru :)

Nie ma co się nad tym zbyt mocno zastanawiać, ale jest jeden detal na który musisz zwrócić szczególną uwagę. Jeżeli podchodzisz do kobiety po skosie (lub pod pewnym kontem jak kto woli), to nie możesz zatrzymać się przy jej boku i wypowiadając słowo "przepraszam" sprawić, aby ona się przy Tobie na chwilę zatrzymała.

Wielu kursantów tak właśnie stara się zatrzymać kobietę na ulicy i jest to bardzo duży błąd.

Jeżeli podchodzisz do kobiety od przodu, to musisz zdecydowanie zajść jej drogę i stanąć przed nią wypowiadając jeden z otwieraczy. Weź pod uwagę fakt że jesteś facetem. Przeważnie będziesz wyższy i szerszy od kobiety :) więc nawet jeżeli będzie szła szybkim tempem, to czy będzie tego chciała czy nie będzie musiała się przed Tobą zatrzymać.

UWAGA!

  • Rób to zdecydowanie, ale nie zbyt szybko i nerwowo. To nie ma wyglądać jakbyś nagle podbiegł i wskoczył jej prosto pod nogi.
  • Kiedy kobietę dopiero zauważysz i postanowisz iść w jej kierunku staraj się nie łapać z nią kontaktu wzrokowego. Ludzie zazwyczaj nie potrafią utrzymać kontaktu wzrokowego, więc jeżeli ona zauważy że się na nią patrzysz to bardzo szybko odwróci głowę. Jeżeli natomiast będziesz się  na nią cały czas patrzył i ona zauważy że idziesz w jej kierunku, to może się okazać że przyspieszy kroku, lub zrobi jakiś unik abyś jej nie zatrzymał.
  • W momencie kiedy zaczniesz do niej mówić, zrób to głośno, dosadnie i wyraźnie.  Nie zachowuj się jednak zbyt nerwowo jak gdybyś musiał jej wszystko szybko powiedzieć zanim ona od Ciebie odejdzie.
  • Kiedy wykonasz tego typu podejście, kobieta może się lekko przestraszyć. Zwróć uwagę na to aby otwierać ją z pozytywną energią i odsunąć się od niej delikatnie. Jeżeli będziesz stał za blisko je twarzy to możesz mocno naruszać jej strefę osobistą, co równocześnie będzie wiązało się z tym że kobieta nie będzie się przy Tobie czuła bezpiecznie i komfortowo.

Kiedy zobaczysz po jej reakcji że jest zaskoczona i lekko przestraszona, to uśmiechnij się serdecznie i powiedz  do niej coś w stylu : Nie bój się. Zawsze jesteś taka strachliwa? – jednocześnie dotknij jej ramienia aby pokazać jej że nic się przecież strasznego nie stało :)

Kiedy wypowiesz to przykładowe zdanie "Zawsze jesteś taka strachliwa"? zrób delikatną pauzę, ale nie czekaj na jej odpowiedź. Zapomnij momentalnie o jej reakcji i zacznij mówić swój otwieracz np. "Słuchaj. Właśnie Cię zobaczyłem i …".

Ja osobiście otwarcie mówię kobiecie że jestem nią zainteresowany, ale jeżeli chcesz to nie ma problemu i możesz stosować różnego rodzaju otwarcia pośrednie.

Jak dokładnie wygląda takie podejście pokazuje na swoich szkoleniach z uwodzenia kobiet w dzień. Możesz też poszukać filmików na youtube w których wielu uwodzicieli pokazuje jak wygląda ich gra dzienna.

Zostaw komentarz

More in Sztuka uwodzenia, Techniki uwodzenia kobiet
Uśmiech kobiety ? czyli co zrobić kiedy obca kobieta się do Ciebie uśmiechnie?

Pewnie nie jeden raz Ci się zdarzyło że np. idąc przez miasto zauważyłeś uśmiech kobiety skierowany w Twoją stronę. Czasami tak jest że gdy mężczyzna patrzy na kobietę, ona nawiązuje z nim kontakt wzrokowy, a widząc dodatkowo lekki uśmiech na jego twarzy ona odwzajemnia go tym samym. Co natomiast mężczyźni robią zazwyczaj widząc uśmiech kobiety? Przechodzą dalej! Cieszą się jedynie... Czytaj Więcej

Close
Powered By Continuous Engagement Plugin