Jak odzyskać kobietę

Jak odzyskać kobietę która odeszła?
kobieta która odeszła

Jak odzyskać kobietę która odeszła?

Kiedy wśród mężczyzn pojawia się temat dotyczący kursów uwodzenia kobiet w większości przypadków nie traktują oni tego poważnie. Dla wielu osób jest to zwykłe uganianie się za kobietami, które ich już od dawna w żaden sposób nie dotyczy. Szczęśliwi i zadowoleni od miesięcy lub nawet lat żyją sobie ze swoją partnerką i w pełni przekonani myślą że już zawsze tak będzie.

Co natomiast się dzieje kiedy okazuje się że ich druga połówka postanawia od nich odejść? Zaczynają świrować, kombinować i próbować każdego możliwego sposobu aby tylko znaleźć odpowiedź na pytanie:

Jak odzyskać ukochaną kobietę?!

Kiedy mężczyźni kontaktują się ze mną abym im pomógł odzyskać kobietę która od nich odeszłą, często wygląda to już wszytsko tak kiepsko, że trzeba poświęcić dużo czasu i enegrii aby w ogóle jakoś naprostować całą tą sytuację.

 

Zanim zaczniesz podejmować jakiekolwiek kroki, zaposnaj się z materiałem poniżej, aby nie popsuć wszystkiego na MAXA!

Jak odzyskać kobietę która odeszła - darmowy materiałKliknij TUTAJ, aby pobrać ten materiał

 

Całe zagadnienie poświęcone temu jak odzyskać swoją byłą kobietę jest bardzo obszerne i trzeba by było poruszać w nim wiele różnych sytuacji, aby każdy mógł odnaleźć w nich siebie. W tym artykule przedstawię jednak kluczowe elementy, abyś wiedział w ogóle co może być przyczyną odejścia dziewczyny i na czym należy się skupić aby ją odzyskać.

Aby skutecznie móc odzyskać dziewczynę którą od ciebie odeszła, trzeba najpierw zdać sobie sprawę z tego, czemu kobiety zrywają, zdradzają lub odchodzą do innego mężczyzny?

Aby to jednak zrozumieć trzeba zasięgnąć informacji z tematyki uwodzenia kobiet która dokładnie zgłębia takie zagadnienia jak:

 • Atrakcyjność
 • Kobieca psychika
 • Potrzeby
 • Fantazje
 • Obawy
 • Emocje
 • Przekonania
 • Testy
 • Fochy
 • Uwarunkowania itp.

Zanim dany mężczyzna zaczął się spotykać z daną kobietą, to musiał on najpierw sprawić ( w świadomy lub nieświadomy sposób) że ona zapragnęła się z nim widywać. Kobieta dostrzegła w nim jakieś bardzo atrakcyjne cechy które sprawiły że postanowiła się z nim związać.

Tak jak kobieta przez przypadek nie zaczyna się z danym mężczyzną spotykać, tak i przez przypadek nie postanawia ona od niego odejść.

Co może między innymi spowodować że kobieta traci zainteresowanie danym mężczyzną?:

 • Facet udaje kogoś kim nie jest. Na początku demonstruje bardzo atrakcyjne cechy mężczyzny, po czym kobieta odkrywała z kim ma na prawdę do czynienia.
 • Mężczyzna osiada na laurach i zaczyna zaniedbywać swój związek (popadanie w rutynę).
 • Kobieta związała się głównie z powodu doskwierającej samotności. Zadawała się tym co ma pod ręką, a kiedy pojawia się ktoś bardziej interesujący postanawia zmienić model.
 • Słaby seks.
 • Mężczyzna nie dostarcza kobiece zarówno zarówno pozytywnych jak i negatywnych emocji. Cały czas stara się łagodzić sytuacje i wiecznie bierze wszystko na siebie a by udobruchać partnerkę.
 • Ciągła zazdrość, kontrolowanie i wieczne awantury.
 • Ograniczanie kobiety i blokada jej rozwoju.

Powyżej wymienionych przyczyn może być oczywiście znacznie więcej a najgorsze jest to, że kobieta prawie nigdy nie mówi co jest powodem jej odejścia.

Kiedy kobieta zauważa że jej związek nie jest tym czego by chciała, bardzo często zaczyna celowo stwarzać różnego rodzaju trudne sytuacje. Staje się marudna, prowokuje awantury i stara się pokazać że ten związek do niczego dobrego nie prowadzi.

Kiedy mężczyźni widzą że ich związek z dziewczyną idzie w kierunku zagłady, lub właśnie się posypał i starają się odzyskać swoją byłą, bardzo często w ogóle nie mają pojęcia co mogło być tego przyczyną. Starają się wszystko naprawić niejednokrotnie jeszcze bardziej się jedynie pogrążając.

Co mam na myśli twierdząc że jeszcze bardziej wszystko psują?

Chodzi o to że większości przypadku robią to w zupełnie niewłaściwy sposób:

 • Starają się z nią porozmawiać i wszystko przedyskutować na logicznym poziomie.
 • Robią awantury i wypominają wszystkie błędy/potknięcia.
 • Obiecują zmiany i błagają o kolejne szansy.
 • Wydzwaniają po 500 razy dziennie i zasypują smsami.
 • Wykorzystują rodzinę i znajomych, aby oni przemówili jej do rozsądku.
 • Śledzą, nachodzą i powodują w kobiecie coraz większą frustrację.

To co zaraz napisze wielu osobom może totalnie się nie spodobać, ale w sytuacji kiedy dana kobieta odchodzi najważniejsze co należy zrobić to usunąć się z jej życia na jakiś czas.

Z kobietą nie ma sensu rozmawiać na logicznym poziomie i tłumaczyć jej że zajdzie w Tobie jakaś zmiana. Kobieta musi to sama zaobserwować, a jak pewnie się domyślasz taka zmiana nie zachodzi w człowieku w ciągu zaledwie kilku dni.

Skoro kobieta postanowiła odejść to znaczy że czegoś jej brakowało w tym związku. Samo stwierdzenie: OK to teraz już będzie inaczej? w żaden sposób jej do Ciebie nie przekona.

Kiedy Twoja była dziewczyna poznała Cię i postanowiła się z Tobą spotykać, zapewne widziała w Tobie pewne cechy które ją ostro kręciły. Aby kobieta znowu Cię zapragnęła musisz pokazać jej że cała ta sytuacja wywarła na Ciebie duży wpływ i powoli znowu zacząłeś się stawać tym mężczyzną dla którego ona kiedyś straciła głowę.

Co mam na myśli twierdząc że powinieneś zniknąć i jednocześnie zademonstrować swoje atrakcyjne cechy?

 • Powinieneś z nią rozmawiać lub pisać w zupełnie naturalny sposób bez żadnych żali ani wytykania błędów.
 • Powinieneś dać jej do zrozumienia że żałujesz całej tej sytuacji, ale nie ma co się na siebie gniewać i trzeba żyć dalej.
 • Musisz pokazać jej że Twoje życie nabiera rozpędu i nie pogrążasz się w rozpaczy po jej odejściu.
 • Musisz zacząć demonstrować cechy mężczyzny które tak bardzo jej się kiedyś w Tobie podobały.
 • Kiedy ona chce się z Tobą spotkać lub porozmawiać w żadnym wypadku nie powinieneś z nią rozmawiać o powrocie do siebie! Na pewno nie w ciągu pierwszego miesiąca lub 2. Kobieta powinna sama dostrzec że znowu stałeś się pełnym życia atrakcyjnym mężczyzną i sama powinna zacząć odczuwać że pragnie ponownie się z Tobą związać.

Dla wielu osób obawa przed utratą kobiety jest tak silna, że nie chcą nawet myśleć o tym żeby zerwać z nią kontakt na jakikolwiek okres czasu.  Desperacko starają się przemówić kobiecie do rozumu, wytłumaczyć wszystkie niejasności i ułagodzić sytuacje tylko po to ona z nimi została. Tego typu postawa sprawia że mężczyzna staje się bardzo nieatrakcyjny dla kobiet. Zamiast pozytywnie oddziaływać na kobiece emocje stara się wszystko planować i kontrolować. Mimo że kobieta może pozostać przy mężczyźnie przez kolejny miesiąc lub dwa, to tego sytuacja tak bardzo psuje relacje pomiędzy partnerami że w końcu dochodzi do totalnego wypalenia emocjonalnego i definitywnego zerwania wszelkich kontaktów.

Przy poznawaniu kobiet najważniejszą rzeczą jest wywoływanie w nich odpowiednich emocji. W artykule pt „Czy nauka uwodzenia kobiet służy tylko do ich podrywania?” opisałem jak to mężczyźni popełniają bardzo duży błąd myśląc że zdobyta kobieta już jest ich na wieki.

Zarówno poznając kobietę na samym początku, będąc nią w związku jak i starając się ją odzyskać, kobieta kieruje się emocjami jakie wywołuje w niej dany mężczyzna. Jeżeli na początku waszej znajomości udało Ci się zawładnąć kobiecym ciałem i umysłem a potem w logiczny sposób starasz się ją przy sobie zatrzymać, to dla kobiety informacja jest bardzo prosta: Ten związek się już wypalił i nie ma co się dalej się tylko razem męczyć.

Tak jak już wspomniałem odzyskiwanie nie jest takie proste jak się wielu może wydawać i nie wygląda to tak jak przeprosiny po zwykłej kłótni dwojga partnerów. Żeby odzyskać dziewczynę po rozstaniu nie wystarczy zwykła porada wyczytana gdzieś w internecie, bukiet kwiatów i pudełko czekoladek. Zanim jednak zaczniesz podejmować jakiekolwiek kroki zastanów się dobrze czy warto wracać do byłej, czy rzeczywiście chcesz się ponownie wiązać z tą kobietą i czy nie jest to tylko zwykłe przywiązanie i obawa przed samotnością?

Zostaw komentarz