Single Blog Title

This is a single blog caption

Jak dotykać kobietę którą dopiero co poznałeś? – strefa komfortu kobiety

Jeżeli poznajesz kobietę z którą chciałbyś się zacząć spotykać i wejść w intymny kontakt, bardzo ważne jest aby jak najszybciej zmniejszyć strefę komfortu danej kobiety i sprawić aby czuła się ona dobrze w bliskim kontakcie z Twoją osobą.

Wielu facetów natomiast, stara się grać bardzo bezpiecznie i boi się zbliżyć do kobiety w  obawie przed jej negatywną reakcją.

Co ma na myśli twierdząc że grają bardzo bezpiecznie?

Siadają w dużej odległości od kobiety, starają się jej nie dotykać (żeby sobie przypadkiem czegoś złego o nich nie pomyślała), czekają na sam koniec randki aby dopiero wtedy spróbować ją pocałować itp.

Tego typu zachowanie w większości przypadków powoduję negatywne reakcje u kobiet, gdyż nagły przeskok z sytuacji gdy mężczyzna wcześniej  w ogóle nie dotykał kobiety do momentu gdy nagle stara się ją pocałować jest zbyt duży i mało komfortowy.

W nagraniu powyżej przedstawiłem świetne sposoby na to aby szybko przekroczyć strefę komfortu kobiety, bardzo szybko się do niej zbliżyć i sprawić że Twój dotyk będzie dla niej czymś bardzo przyjemnym i zupełnie naturalnym 🙂

Zostaw komentarz