Czy wygląd

Zewnętrzny ma znaczenie?

Czy wygląd zewnętrzny ma znaczenie?

Jedni twierdza że wygląd zewnętrzny ma znaczenie, inni natomiast uważaja że kompletnie się nie liczy.

Pisząc ten artykuł nie mam zamiaru wchodzić tutaj z nikim w żadną polemikę, a jedynie przedstawić kilka faktów na podstawie których sam będziesz mógł to sobie przeanalizować.

Na początek zadam Ci pytanie:

Czy zdarzały Ci się sytuacje w których kobiety śledziły Cię wzrokiem i starały się złapać z Tobą kontakt wzrokowy? Jeżeli tak, to jak myślisz co było tego przyczyną?:

  • To jak bardzo jesteś przystojny?
  • To jak dobrze jesteś ubrany?
  • To jak fajnie jesteś zbudowany?
  • To jak się poruszasz?

Mimo że kobieta nigdy wcześniej Cię nie widziała, ani nie miała okazji zamienić z Tobą ani jednego słowa, to jednak coś zwróciło na Ciebie jej uwagę i na pewno nie było to nic związanego z Twoim bogatym wnętrzem :)

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że przechodząc obok atrakcyjnej kobiety wymieniałeś się z nią spojrzeniem, a ona z uśmiechem na twarzy puszczała Ci zachęcająco oczko? Jak myślisz? Czy to było spowodowane faktem że jesteś inteligentny, zabawny i masz wspaniałą osobowość? Tak jasne! :)

A teraz odwrotna sytuacja.

Ile razy widziałeś np. w klubie jak mężczyzna podszedł do kobiety, a ona go z miejsca spławiła? Nawet nie pozwoliła mu wypowiedzieć ani jednego zdania.

Ile razy widziałeś jak mężczyzna chciał zatańczyć z kobietą na parkiecie, a ona jak tylko się obróciła i go zobaczyła to momentalnie się odsunęła, lub uciekła w inne miejsce na parkiecie? Czy myślisz że to było spowodowane czymś innym,  jak nie jedynie tym że ten facet najzwyczajniej się jej nie spodobał?

Oczywiście żadna kobieta się do tego otwarcie nie przyzna, ale prawda jest taka że możesz być odtrącony tylko i wyłącznie na podstawie Twojego wyglądu zewnętrznego.

Mi osobiście wiele razy się tak się przydarzyło i jestem pewien że każdy ma podobne doświadczenie na swoim koncie.

CZY ZATEM WYGLĄD ZEWNĘTRZNY JEST NIEZBĘDNY DO TEGO ABY MÓC POZNAWAĆ PIĘKNE KOBIETY?

W żadnym wypadku!

Wiele razy miałem sytuację (i widziałem to samo u innych mężczyzn), w których podchodząc do kobiety trafiałem bardzo dobrze w jej typ wizualny. Pierwsza jej reakcja na podstawie mojego wyglądu była bardzo dobra, po czym zacząłem gadać jakieś kompletne bzdury i kobieta szybko mi podziękowała. Zarówno w ciągu dnia jak i w klubie, kobiety patrzą i zwracają uwagę na Twój wygląd zewnętrzny. Jeżeli wizualnie podobasz się kobiecie, to masz na dzień dobry lepszy start.

CO JEŻELI NATOMIAST NIE JESTEŚ TYPOWYM PRZYSTOJNIAKIEM?

W takim wypadku trzeba polegać na swoich umiejętnościach.

Co się stanie jeżeli będąc facetem o przeciętnym wyglądzie będziesz chciał podejść do jednej z najbardziej atrakcyjnych kobiet w klubie i rozpocząć zwykłą towarzyską rozmowę? Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo że bardzo szybko Cię spławi i będziesz mógł już o niej zapomnieć.

Co się natomiast stanie jeżeli wcześniej zobaczy ona, jak świetnie się bawisz z innymi kobietami (nawet tymi brzydkimi) i nie zwracasz na nią większej uwagi? Zacznie Cię postrzegać jako towarzyską osobę. Osobę, która świetnie potrafi się porozumiewać z ludźmi i ma powodzenie u innych kobiet. Nie stoi jedynie z piwem przy barze i  nie ślini się  na widok seksownych kobiet w klubie. Mimo że z wyglądu możesz nie być Bradem Pittem, to jednak wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności będziesz prezentował i roztaczał wokół siebie wysoką wartość. Wartość która będzie atrakcyjna dla wielu kobiet, również tych najpiękniejszych (wiedzę z tym związaną znajdziesz na różnego rodzaju stronach tematycznych, lub na szkoleniu praktycznym z gry klubowej)

JAKA JEST WIĘC MOJA PODSUMOWUJĄCA ODPOWIEDŹ NA PYTANIE: CZY WYGLĄD ZEWNĘTRZNY JEST WAŻNY?

Jeżeli masz taką możliwość to zadbaj o siebie. Nie biegaj w wiszących dresach i starych porozciąganych podkoszulkach. Jeżeli masz sporą nadwagę lub jesteś chudy jak patyk, to zapisz się na siłownię i popracuj nas swoją sylwetką. Popracuj trochę nad sobą, a będziesz miał dużo łatwiejszy strat.

Jeżeli natomiast masz jakieś wady których nie da się tak łatwo usunąć, to nie przywiązuj do nich aż tak dużej wagi i nie popadaj przez nie niepotrzebnie w jakieś w kompleksy. Nawet jeżeli będziesz najbardziej przystojnym, najlepiej zbudowanym i najlepiej ubranym facetem w mieście, to i tak nic nie zdziałasz z kobietą, jeżeli nie będziesz wiedział jak do niej podejść, jak z nią rozmawiać i jak postępować aby popychać sprawy do przodu.

Zostaw komentarz