Nauka uwodzenia kobiet

Czy nauka uwodzenia kobiet służy tylko do ich podrywania?
nauka uwodzenia kobiet

Czy nauka uwodzenia kobiet służy tylko do ich podrywania?

Bardzo wielu mężczyzn zaczyna interesować się tematyką uwodzenia kobiet głównie w jednym celu.

Chcą się dowiedzieć jak poznać dziewczynę do związku?

W społeczeństwie cały czas ma miejsce bardzo silne przekonanie że swojej partnerki/partnera nie powinno się w ogóle szukać. Jak to zazwyczaj kobiety lubią powtarzać: „wcześniej czy później sama się znajdzie” :)
Spora część mężczyzn idąc za takimi ?dobrymi radami? swoich znajomych lub rodziny cierpliwie czeka aż w ich życiu samo się wszystko ładnie poukłada. Tym którym jednak cierpliwe czekanie już dawno przestało odpowiadać postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i szukając informacji w internecie trafiają na tematykę uwodzenia kobiet.

Wiedza którą przekazują trenerzy uwodzenia, tak bardzo odzwierciedla ich aktualne sytuacje życiowe, że z pełnym zaangażowaniem zatracają się w tym temacie coraz głębiej, aby wreszcie raz na zawsze odmienić swoje relacje z kobietami.

Sam fakt że dane osoby zaczęły działać w kierunku zmiany swojego życia na lepsze jest jak najbardziej godny pochwały. Problem jednak polega na tym, że wielu mężczyzn źle obiera swój główny cel!

Oni nie chcą nieustannie rozwijać się i stawać się coraz lepszymi z kobietami. Oni chcą się tylko nauczyć jak poznać kobietę do związku i nie musieć już nigdy więcej wracać do tego całego uwodzenia kobiet.

Dla większości mężczyzn najważniejsze jest zdobyć upragnioną kobietę i utrzymać ją przy sobie. Nie zdają sobie sprawy z tego, że początkowe zauroczenie kobiety może szybko minąć, a jego wyuczone techniki wzbudzania atrakcyjności nie wystarczą do tego, aby kobieta zapragnęła z nimi spędzić resztę życia.

Często ludzie się dziwią czemu kobieta nie odejdzie od swojego partnera skoro nie traktuje jej on jak swojej księżniczki?

Osoby nie związane z tematyką uwodzenia kobiet nie zdają sobie w ogóle sprawy z tego, że samo adorowanie kobiety, spełnianie jej zachcianek i łagodzenie wszystkich sytuacji spornych nie jest dla kobiet ani atrakcyjne ani pociągające.

Mężczyźni którzy do końca nie rozumieją całej tej filozofii uwodzenia, zazwyczaj chcą uzyskać zamierzony efekt po jak najmniejszej linii oporu  (i często im się to udaje). Kiedy jednak po dłuższym lub krótszym czasie kobieta zostawia ich lub zdradza (a oni nawet nie wiedzą czemu tak się stało), to rozpaczliwie wracają do materiałów z uwodzenia kobiet. Totalnie rozbici wewnętrznie ponownie szukają pomocy i odpowiedzi na dręczące ich pytania, u osób które od lat znajdują się w tej społeczności.

 

Zostaw komentarz

More in Kurs uwodzenia kobiet
kurs uwodzenia kobiet
Kursy uwodzenia kobiet – dlaczego są takie drogie?

Bardzo wielu mężczyzn chciało by poprawić swoje relacje z kobietami. Nie wiedzą jednak jak znaleźć sobie dziewczynę, lub mając ich w pobliżu pod dostatkiem nie wiedzą co mają zrobić aby ich stosunki z nimi nie były jedynie czysto koleżeńskie. Sporo mężczyzn również traci swoje kobiety, które po jakimś czasie zrywają z nimi lub zdradzają ich... Czytaj Więcej

Close
Powered By Continuous Engagement Plugin